Bu denizaltının süperdüz “hareket” hakkında ne düşündüğünü merak mı ediyorsunuz? Ortak diksiyonu daha da değiştirmek için üretilmesinin herhangi bir geçerliliği var mı? Burada bir tür gündem olabilir mi? Gerçekten ciddi bir iddiada bulunmaya çalışmıyorum. Düşünceler?

Author

13 Comments

1. Tokat dan kimler var. Süper düz bir psikopat mı? . Selam herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 463

2. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha güzel, saolun

3. Sinop dan kimler var. Süper düz bir psikopat mı? . selamun aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, şukuladım , emin – 337

4. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 09-03-2021 07:55:17

5. Bu konu : ” Süper düz bir psikopat mı? ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 268

6. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, saolun

7. Gürbüz Reply

Düzce dan kimler var. Süper düz bir psikopat mı? . Selamın aleyküm sayfanız cidden çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 219

8. Aksaray dan kimler var. Süper düz bir psikopat mı? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 197

9. Bu konu : ” Süper düz bir psikopat mı? ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 194

10. Merhaba web siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Çanakkale merkezden ben memo. Merhabalar sayfa inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 18-04-2021 00:38:51

12. Giresun dan kimler var. Süper düz bir psikopat mı? . Merhaba siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 151

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link