Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar

Çok sık gönderip göndermiyorum ve dürüst olmak gerekirse bunu hangi aboneye göndereceğime dair hiçbir fikrim yoktu, bu yüzden buradayız.

Yaşadığım büyük süpermarketlerden birinde (İngiltere) meydana gelen bir skandalla ilgili anılarım var. Şimdi hangisi olduğunu hatırlayamıyorum ama Asda veya Sainsburys olabilirdi, bunun gibi daha düşük bir bütçe. Olan şey, bu süpermarketin dükkanlarında kaybolan çocukları kaçırdığı ve onları raflarda gece çalıştırmaya zorladığı vs. öğrenilmişti. peni bir gün.

Birkaç yıl önce bu süpermarketin neden hala devam ettiğini sorduğumda (birinin bundan dürüstçe nasıl kurtulabileceğini merak ederek) kimse ne hakkında olduğumu bilmiyordu. Bu ve kaçırılan çocuklarla gerçekten ilgilenmek zorunda olma lojistiği, polis şüphesinden nasıl kaçtıkları ve bunun gibi şeyler hayal ettiğime inanmaya başladı ama bu kadar dürüst bir şekilde duyduğum ilk hatırladığımda çok gençtim.

Bu doğruysa herhangi bir fikri olan var mı? Olmazsa, nereden bulduğuma dair teorileri duymak isterim! Teşekkürler 🙂

“Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar” üzerine 22 yorum

1. Aksaray merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-12-2020 03:25:43

2. Bu konu : ” Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 141

3. Bu konu : ” Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki çok güzel, saolun , Hasan – 268

4. Tokat merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfanız yeminle iyi, facebookta paylaştım 03-12-2020 03:47:04

5. Manisa merkezden ben Hasan. Selam sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-12-2020 09:34:42

6. Samsun dan kimler var. Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar . Slm siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 324

7. Bu konu : ” Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , – 83

8. Bu konu : ” Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 173

9. Nevşehir dan kimler var. Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 326

10. Kırşehir dan kimler var. Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 138

11. Bu konu : ” Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 144

12. Batman dan kimler var. Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , hatice – 154

13. Kastamonu dan kimler var. Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar . Merhabalar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 332

14. Antalya dan kimler var. Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar . Selamın aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 415

15. Bu konu : ” Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 82

16. Afyon dan kimler var. Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar . Merhaba sayfanız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 39

17. Erzincan merkezden ben Emine. Mrb web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 09:23:01

18. Bu konu : ” Süpermarket tarafından kaçırılan kayıp çocuklar ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 487

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link