Kategoriler
Genel

Şüpheci kalma ruhu içinde, Ghislaine Maxwell’in gerçekten tutuklandığını gösteren herhangi bir fotoğrafik veya videografik kanıt gördü mü?

Bu kadının hükümeti babasından bağlanıyor ve Epstein’dan çok daha dokunulmaz. Hatta, gittikleri şantaj planının arkasındaki beyni olabileceğine bile baskı yapıyordum – Epstein’ın daha önce kendi şemalarına sahip olduğundan emin oldum, ancak Maxwell bunu yepyeni bir dünyaya getirdi. Kelepçeli olarak onun herhangi bir resmini görmediğim biraz rahatsız edici görünüyor.

“Şüpheci kalma ruhu içinde, Ghislaine Maxwell’in gerçekten tutuklandığını gösteren herhangi bir fotoğrafik veya videografik kanıt gördü mü?” için 9 yanıt

Kocaeli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 30-07-2020 17:02:35

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 01-08-2020 04:33:28

Düzce merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 06-08-2020 21:26:36

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz vallaha çok iyi, face de paylaştım 09-08-2020 16:42:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir