Şüpheciler için soru

Her şeyden tamamen habersiz olmak bir lütuftur eminim, ama bunu nasıl yapabilirsiniz? Hiçbir şeye inanmayan insanlara. Koca Ayak yok, hayalet, uzaylılar, çarpık hükümetler. Bunların hiçbirine inanmazsan neye inanıyorsun? Merak etmeden nasıl yaşarsın? Veya sorular?

Evrende gerçekten yalnız olduğumuza ve hükümetin bize söylediği her şeyin müjde olduğuna inanan insanlar için hayat sıkıcı olmalı.

gönderen … nowayhozay996
[comments]

“Şüpheciler için soru” üzerine 16 yorum

1. Muğla merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 12-01-2021 16:04:32

2. Niğde dan kimler var. Şüpheciler için soru . Mrb siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , memo – 79

3. Çankırı merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2021 16:22:34

4. Tunceli merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 18:42:09

5. Kırıkkale dan kimler var. Şüpheciler için soru . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 436

6. Kastamonu dan kimler var. Şüpheciler için soru . Selam sayfanız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 12

7. Balıkesir merkezden ben ali. Merhaba herkese siten vallaha iyi, twitter da paylaştım 24-01-2021 23:03:36

8. Burdur dan kimler var. Şüpheciler için soru . selamun aleyküm siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , hatice – 175

9. Nevşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 25-01-2021 02:26:13

10. Bursa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 02-02-2021 23:53:19

11. Amasya dan kimler var. Şüpheciler için soru . Merhaba siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 74

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link