Bu yüzden son zamanlarda bu denizaltıda fark ettiğim bir şey, onlarla her etkileşim kurduğunuzda aynı trendleri takip eden büyük hesap akışı. Şüpheli ama belki bir açıklaması vardır. Sanırım burada botlar var ama kaç tane bilmiyorum. Bir tartışmaya karşı herhangi bir karşı noktayı memnuniyetle karşılarım, ancak son zamanlarda işler çok şüpheli hale geldi ve bu hesapların hepsi aynı özellikleri paylaşıyor.

Devlet ağalarımızın ve özellikle de büyük ilaç-19 veya vax ile ilgili konuların anlatısına karşı herhangi bir şey yayınladığınızda veya yorum yaptığınızda, aynı insanların sizinle etkileşime gireceğini ve söylemeye çalıştığınız şeyi itibarsızlaştırmak için ellerinden geleni yapacaklarını göreceksiniz. . Neredeyse her zaman aynılar….

• Karması çok düşük (>100) olan hesaplar

• Yeni hesaplar veya bir süredir paylaşım yapmayan ve birdenbire geri dönen eski hesaplar, tek bir konu hakkında yorum yapmaya başlamak için

• yüksek yorum karması, ancak çoğunlukla son birkaç aydaki son yorumlardan

• avatar, bio ya da herhangi bir şey yok. Bu önemli bir şey değil ama tipik olarak bu kadar aktif olan birinin biyografisinde bir şey var.

• günün herhangi bir saatinde yanıt vermek için hızlı. Neredeyse sihir gibi, bu hesaplarla istediğiniz zaman etkileşime girerseniz dakikalar içinde yanıt alırsınız.

• o kadar da parlak değiller ve konuşma iyi bir nokta ile başlayacak ama onların argümanlarına karşı koyarsanız, güvenilirlikleri tepetaklak olmaya başlar. Çoğu zaman, bir konu hakkında aynı kopyala/yapıştır komut satırları olacaktır ve onlarla ne kadar çok konuşursanız, onlar yanıt vermeyi kesene kadar argümanları o kadar dağılır.

Bu eylemleri tespit etmek kolaydır ve şimdiye kadar 9/10 bu özellikleri takip ederler. Bir dahaki sefere onlara dikkat et. Idk eğer botlar, ücretli hesaplar, sadece bir tesadüf mü?

102 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Slm bu web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım 19-07-2021 03:02:28

2. Adana dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, sağolun , emin – 69

3. Gürbüz Reply

Selam paylaşımınız harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

4. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım 19-07-2021 03:09:14

5. Uşak merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, saolun 19-07-2021 03:12:57

6. Muş dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 282

7. Karaman merkezden ben memo. Selam web sitesi inanılmaz çok güzel, sağolun 19-07-2021 03:15:09

8. Ordu merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 19-07-2021 03:21:03

9. Karabük dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . Slm siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 100

10. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, saolun 19-07-2021 03:25:33

11. Erzincan dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 249

12. Sinop dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . Selamın aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 168

13. Kırşehir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 19-07-2021 03:26:45

14. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 296

15. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden iyi, face de paylaştım , ali – 2

16. Konya merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 19-07-2021 03:34:29

17. Ankara dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . Selam herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 103

18. Balıkesir merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız inanki iyi, teşekkürler 19-07-2021 03:37:41

19. Amasya dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . selamun aleyküm siteniz inan ki hayran edici, saolun , ziya – 436

20. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler 19-07-2021 03:38:34

21. Gümüşhane dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . Mrb siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 200

22. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım

23. Slm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

24. Tokat merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 19-07-2021 03:46:12

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 436

26. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selam siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 357

27. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 485

28. Samsun merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-07-2021 03:52:17

29. Konya merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 19-07-2021 03:54:58

30. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten mükemmel, tebrikler , doruk – 254

31. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 170

32. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız valla mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 166

33. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, saolun , emin – 338

34. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki hayran edici, saolun , banu – 195

35. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 211

36. Merhaba herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sağolun

37. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, saolun

38. Selam web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

39. Slm sayfanız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

40. Afyon merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım 19-07-2021 04:07:41

41. Ankara merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-07-2021 04:08:07

42. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

43. elif yılmaz Reply

Merhabalar siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

44. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Slm siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 446

45. Merhaba sayfanız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım

46. Bilecik dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . Merhaba paylaşımınız inanki çok iyi, face de paylaştım , Emine – 382

47. selam arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun

48. Ordu merkezden ben gaye. Selam herkese web siten inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 19-07-2021 04:22:25

49. Selam herkese paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

50. Malatya dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . Merhabalar sayfanız vallaha billaha güzel, saolun , emin – 173

51. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım

52. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 411

53. Isparta dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok iyi, saolun , memo – 143

54. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, saolun , memo – 60

55. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 190

56. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 107

57. Ordu dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 260

58. Düzce merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 19-07-2021 04:40:59

59. Karabük dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 460

60. Yozgat dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . selam arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 183

61. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 219

62. Bolu merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 19-07-2021 04:46:21

63. Erzurum dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . Merhaba herkese siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 48

64. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 285

65. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 402

66. Merhaba sayfan inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

67. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

68. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, saolun

69. Selam herkese paylaşımınız yeminle güzel, twitter da paylaştım

70. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla hoşuma gitti, saolun , Emine – 5

71. Kilis merkezden ben Hasan. Selamlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-07-2021 02:09:37

72. Erzurum merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teşekkürler 23-07-2021 12:10:38

73. Nevşehir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 23-07-2021 15:02:23

74. Çankırı merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-07-2021 03:36:54

75. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden güzel, saolun , hatice – 436

76. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 130

77. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten mükemmel, şukuladım , Emine – 82

78. Ardahan merkezden ben doruk. Selam siteniz ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 25-07-2021 19:09:53

79. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 102

80. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 355

81. Ardahan dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . merhaba arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 110

82. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 440

83. Afyon merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2021 00:14:12

84. Malatya merkezden ben ali. selamun aleyküm siten ciddiyim iyi, sağolun 08-08-2021 00:38:37

85. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 11

86. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 140

87. Denizli merkezden ben ali. Slm sayfan inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-08-2021 05:00:46

88. Kırıkkale merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 19-08-2021 18:51:01

89. Düzce merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-08-2021 16:46:42

90. Düzce dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . Selam bu web sitesi cidden hayran edici, şukuladım , banu – 38

91. Bu konu : ” Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki hayran edici, sağolun , Gürbüz – 208

92. Antalya dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . Slm siten harbiden güzel, teşekkürler , ziya – 167

93. Yozgat dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . Selamlar bu web sitesi inanki çok güzel, sağolun , Emine – 5

94. Kütahya merkezden ben Hasan. Merhabalar web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım 04-09-2021 23:43:08

95. Düzce dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . Merhaba herkese sayfa harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 21

96. Eskişehir dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 432

97. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sağolun

98. Aydın dan kimler var. Şüpheli hesaplar mı yoksa tesadüf mü? . Merhaba paylaşımın inan ki iyi, face de paylaştım , emin – 381

99. elif yılmaz Reply

Selamlar web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

Write A Comment