Pentagon’un bir Biden geçiş idari ekibiyle günlük Ulusal Güvenlik Brifinglerini yeniden başlatıp başlatmadığını doğrulayan var mı? Bildiğim son durum, Pentagon’un “Yeni Başkan” J. Biden geçiş ekibiyle tüm iletişimi kesmesiydi (Lütfen dikkat: Nihai seçim sonuçlarıyla ilgili bu iddia oldukça tartışmalıdır.)

Bu, Başkomutanımızın kim olacağına dair nihai anlatıdır ve adayının göreve başlayıp başlamayacağı konusunda sahip olabileceği herhangi bir şüpheyi gidermenin bir yoludur.

Basitçe söylemek gerekirse, günlük Pentagon Ulusal Güvenlik Brifingleri yeniden başlatılmadıysa, Beyaz Saray’da No Biden veya Harris ve ÇKP’ye bu bilginin verilmesi konusunda endişelenmeyin.

Bununla ilgili güncel bilgilere bir bağlantınız varsa, lütfen bunu herkes için buraya gönderin.

Teşekkür ederim ve güvende kalın.

… X9Talionis tarafından gönderildi
[comments]

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Şüpheliler için Litmus Testi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 408

2. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

3. Diyarbakır dan kimler var. Şüpheliler için Litmus Testi . Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 218

4. Hakkari dan kimler var. Şüpheliler için Litmus Testi . selam arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 459

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şüpheliler için Litmus Testi ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle güzel, şukuladım , elif yılmaz – 213

6. Bolu merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-01-2021 06:09:28

7. Antalya merkezden ben . Merhaba paylaşımın valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 15-01-2021 12:56:26

8. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” Şüpheliler için Litmus Testi ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 162

10. Bu konu : ” Şüpheliler için Litmus Testi ” çok güzel. Mrb sayfan inanki güzel, sağolun , doruk – 398

11. Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-02-2021 02:20:53

12. Bu konu : ” Şüpheliler için Litmus Testi ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 120

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link