Geçen gün düşündüğüm bir şey…

Diğer sahte bayraklarda, daha sonra bazen insanlar, günler, hatta yıllar sonra hala hayatta olan sözde ölü insanların fotoğraf görüntülerini ve hatta videolarını bulabilirler. Ayrıca bazı durumlarda, sadece gelecekte diğer haber etkinliklerinde görülmek üzere haberlerde görünen kriz aktörleri olacaktır. Bu kopyalar son ana akım kitlesel çekimlerde vs. çok popülerdi. Peki ya 11 Eylül? Garip bulduğum 9/11 için bunun tartışıldığını hiç duymadım

SÜPER merak ediyorum, 11 Eylül’ün etkilerinden sonra herhangi bir haber istasyonunda görünen uçaklardan, binalardan veya herhangi bir kriz aktöründen hala hayatta olan sözde ölülerden herhangi birinin resimlerini veya videolarını üreten veya bulan var mı? ? İnsanların ortaya çıkardığı başka modern haber tutarsızlıkları var mı? Haberin sözde uçakları olaydan önce bildirdiği İngiltere gibi birkaç tane biliyorum ama başka garip haberler veya daha yeni keşifler var mı?

Evliliklerde, boşanmalarda, ailelerde, o zamandan beri “kaybolmuş” eşlerde vb. uyuşmazlıkları aramak için uçak kazalarının kurbanlarını takip eden var mı???

Bilgisi olan veya geçmişte tesadüfen yarattıkları derin bir dalışı olan varsa, bence bu çok eğlenceli bir tavşan deliği olabilir!!

42 Comments

1. Uşak dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . Selam herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 9

2. Bu konu : ” Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sağolun , banu – 373

3. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım

4. Bu konu : ” Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 373

5. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

6. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 372

8. Iğdır dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . Merhaba sayfan cidden çok iyi, tebrikler , emin – 141

9. Selamlar sayfa harbiden çok iyi, face de paylaştım

10. Selam herkese sayfan gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 86

12. Giresun dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . selamun aleyküm siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 487

13. Artvin dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . Selam siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 127

14. Erzurum merkezden ben banu. Selam herkese sayfa vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 28-07-2021 14:44:49

15. Kastamonu dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . selamun aleyküm web siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 434

16. Tunceli dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . Slm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 341

17. Kars dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . selamun aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, şukuladım , doruk – 40

18. Bu konu : ” Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran edici, teşekkürler , doruk – 402

19. Tokat merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-08-2021 02:50:12

20. Nevşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 04-08-2021 02:40:19

21. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, saolun 04-08-2021 02:40:27

22. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2021 09:08:50

23. Elazığ dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . Merhaba sayfanız vallaha güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 361

24. Bu konu : ” Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 26

25. Aksaray merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız yeminle çok iyi, sağolun 18-08-2021 07:13:15

26. Bu konu : ” Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 443

27. Kırıkkale dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . Selam paylaşımın inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 237

28. Yozgat dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 76

29. Muş dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 477

30. Yalova merkezden ben emin. Slm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 31-08-2021 19:28:01

31. Osmaniye dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 132

32. Gümüşhane merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran edici, saolun 02-09-2021 04:51:45

33. Giresun dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . selam arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 48

34. Tekirdağ dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . Selamlar sayfan harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 361

35. Bu konu : ” Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , ali – 391

36. Bu konu : ” Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 378

37. Gaziantep dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok iyi, tebrikler , emin – 445

38. Hatay dan kimler var. Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları . Selam paylaşımın süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 184

39. Bu konu : ” Sürekli Covid Gönderilerinden Sıkılanlar için, 11 Eylül’de bu Tavşan Deliğinde Bana Katılın!! Kriz Aktörleri veya Kurbanları ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 323

Write A Comment