Sadece cep telefonunuza indirin a – BT tarayıcı uygulaması ve kendiniz görün. (Google veya tarayıcı indirmeyi engellemeye çalışabilir mi?!) Açtığınızda, MAC adresleri, bazıları bilinen, bazıları bilinmeyen BT cihazları olarak görünmeye başlayacaktır. Bilinmeyen – onlar ya da siz, eğer şansınız varsa. Bu durumda, siber adresinizin ne olduğunu öğrenmek için iyi bir fırsat.

Görünüşe göre insanlara klasik bir BT cihazı değil, Wikipedia’da açıklandığı gibi bir BLE aşılandı – Burada.

…bboriss tarafından gönderildi
[comments]

Author

35 Comments

1. Isparta merkezden ben banu. Mrb siteniz valla iyi, twitter da paylaştım 22-08-2021 11:59:14

2. İstanbul merkezden ben emin. Selam sayfan yeminle çok güzel, tebrikler 22-08-2021 12:08:47

3. Bu konu : ” Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 442

4. Elazığ dan kimler var. Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım , doruk – 486

5. Düzce merkezden ben doruk. Slm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-08-2021 15:22:58

6. Bolu dan kimler var. Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? . Selamlar sayfan cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 484

7. Bu konu : ” Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 5

8. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

9. Ankara merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 22-08-2021 15:34:55

10. Selam herkese paylaşım inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 22-08-2021 18:17:38

12. Bu konu : ” Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , memo – 42

13. Bu konu : ” Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, şukuladım , Emine – 184

14. Ankara merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 25-08-2021 01:37:43

15. Bu konu : ” Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? ” çok güzel. Merhabalar web siten valla iyi, teşekkürler , banu – 59

16. Bu konu : ” Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? ” çok güzel. Selamlar siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 478

17. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten harbiden güzel, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:57:18

18. Malatya dan kimler var. Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? . Merhaba web siten cidden hayran bıraktı, saolun , mehmet – 349

19. Iğdır merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz yeminle iyi, saolun 30-08-2021 02:19:25

20. Gümüşhane dan kimler var. Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? . Slm web siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım , banu – 208

21. Şırnak merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-09-2021 08:09:07

22. Iğdır merkezden ben emin. Slm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-09-2021 17:07:17

23. Yozgat dan kimler var. Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? . Mrb paylaşım valla güzel, sağolun , emin – 202

24. İstanbul dan kimler var. Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? . selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 445

25. Bilecik dan kimler var. Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? . Selam herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 93

26. Bu konu : ” Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 115

27. Adana dan kimler var. Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? . Selamlar sayfan valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 390

28. Düzce dan kimler var. Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? . Slm paylaşımınız vallaha hayran edici, tebrikler , – 146

29. Bu konu : ” Sürpriz… sürpriz… aşılı = mikroçipli!? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki hayran edici, saolun , Hasan – 236

30. İstanbul merkezden ben gaye. Mrb siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 18-09-2021 19:50:01

31. Merhaba bu web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

Write A Comment