Bu benim için oldukça rahatsız edici, aslında sürü bağışıklığının doğal yollarla sağlanabileceğini biliyoruz.

Argümanı anlamıyorum, COVID olduktan sonra bağışıklığın yeterince uzun sürmediğini, bu yüzden bunun mümkün olmadığını ve aşıların bu boşluğu kapatması gerektiğini mi söylüyorlar?

Çünkü eğer öyleyse, kanıtlar nerede, covid veya aşı olduktan sonra ne kadar bağışık olduğunuza dair hiçbir şey kanıtlayamadılar, peki bu insanlar bunu nasıl satıyor?

Tahminim, her iki çözümden de kazanılan bağışıklık, tıpkı grip aşılarımızda olduğu gibi, halkın bunu bilmesini istemez.

Author

34 Comments

1. Malatya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 16:29:27

2. Bu konu : ” Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden hayran bıraktı, saolun , gaye – 79

3. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 340

4. Slm sayfan yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Bu konu : ” Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten iyi, şukuladım , banu – 378

6. Bu konu : ” Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 453

7. Mersin merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 16-04-2021 13:47:12

8. Gürbüz Reply

Edirne dan kimler var. Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? . Selam herkese siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 280

9. Mersin dan kimler var. Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? . Merhaba herkese siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 103

10. Bu konu : ” Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun , emin – 320

11. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siteniz inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

12. Afyon dan kimler var. Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? . Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 400

13. İstanbul dan kimler var. Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? . merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 486

14. Bu konu : ” Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 355

15. Tekirdağ merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, sağolun 06-05-2021 22:41:59

16. Muş dan kimler var. Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 155

17. Bu konu : ” Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 3

18. Bu konu : ” Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım , emin – 67

19. Yalova dan kimler var. Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? . Selam web siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler , Aylin – 303

20. Sinop dan kimler var. Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? . Merhaba herkese sayfa inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 220

21. Bu konu : ” Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 165

22. Slm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

23. Bitlis merkezden ben memo. Merhabalar web siten inanki mükemmel, face de paylaştım 06-06-2021 13:32:46

24. Sakarya dan kimler var. Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? . Merhaba herkese sayfanız valla güzel, şukuladım , mehmet – 218

25. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler 29-06-2021 04:41:28

26. Antalya dan kimler var. Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? . selamun aleyküm siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım , Emine – 467

27. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? . Merhaba herkese sayfanız valla iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 312

28. Bu konu : ” Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 36

29. Kocaeli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun 15-07-2021 11:29:27

30. Tokat merkezden ben memo. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 21-07-2021 19:58:42

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link