Bu benim için oldukça rahatsız edici, aslında sürü bağışıklığının doğal yollarla sağlanabileceğini biliyoruz.

Argümanı anlamıyorum, COVID olduktan sonra bağışıklığın yeterince uzun sürmediğini, bu yüzden bunun mümkün olmadığını ve aşıların bu boşluğu kapatması gerektiğini mi söylüyorlar?

Çünkü eğer öyleyse, kanıtlar nerede, covid veya aşı olduktan sonra ne kadar bağışık olduğunuza dair hiçbir şey kanıtlayamadılar, peki bu insanlar bunu nasıl satıyor?

Tahminim, her iki çözümden de kazanılan bağışıklık, tıpkı grip aşılarımızda olduğu gibi, halkın bunu bilmesini istemez.

Author

9 Comments

1. Malatya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 16:29:27

2. Bu konu : ” Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden hayran bıraktı, saolun , gaye – 79

3. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 340

4. Slm sayfan yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Bu konu : ” Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten iyi, şukuladım , banu – 378

6. Bu konu : ” Sürü bağışıklığının doğal olarak elde edilemeyeceği şeklindeki bu bilim karşıtı retoriği kim pazarlıyor? ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 453

7. Mersin merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 16-04-2021 13:47:12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link