Birçoğumuzun bildiği gibi, uber ve lyft öncelikle düşük gelirli insanlar tarafından araba kullanmanın/binme işleminin her iki tarafında da kullanılır. Ya ekstra paraya ihtiyacınız var ya da bir arabaya paranız yetmiyor (ya da bir turistsiniz). Her iki şirket de esasen düşük gelirli insanlara dayanan feodal işletmelerdir. Bu şirketler bu politikaları uygularsa ne olur ve benim gibi düşük gelirli insanlar üzerindeki etkisini düşünüyordum. Maske yetkileri var ama benim yaşadığım yerde neredeyse hiç uygulanmıyor. Ancak önümüzdeki aylarda bunun gerçek bir olasılık olabileceğini düşünüyorum ve bunun daha da kötüye gideceğine dair bir işaret olacağını düşünüyorum. Esasen, uber/lyft’in ne kadar otoriter şeylerin veya olacağının bir termostatı olarak görülebileceğini düşünüyordum. Konuyla ilgili herkesin fikrini almak isterim

32 Comments

1. Bu konu : ” Sürücülerin/binicilerin pasaport sahibi olmasını gerektiren Uber/lyft olasılığı. ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 457

2. Sivas merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız valla hayran bıraktı, sağolun 19-08-2021 03:43:58

3. selamun aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, şukuladım

4. Ankara dan kimler var. Sürücülerin/binicilerin pasaport sahibi olmasını gerektiren Uber/lyft olasılığı. . Selam herkese web siten harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 16

5. Burdur dan kimler var. Sürücülerin/binicilerin pasaport sahibi olmasını gerektiren Uber/lyft olasılığı. . Mrb paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 381

6. Bu konu : ” Sürücülerin/binicilerin pasaport sahibi olmasını gerektiren Uber/lyft olasılığı. ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten güzel, face de paylaştım , Emine – 297

7. elif yılmaz Reply

Merhaba siten cidden hayran bıraktı, sağolun

8. Çorum merkezden ben . Selamlar paylaşım cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 19-08-2021 05:09:12

9. Kırklareli merkezden ben memo. Merhabalar siteniz ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2021 05:44:36

10. Erzurum dan kimler var. Sürücülerin/binicilerin pasaport sahibi olmasını gerektiren Uber/lyft olasılığı. . Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 335

11. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa ciddiyim çok iyi, teşekkürler 19-08-2021 10:31:36

12. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, sağolun

13. Trabzon dan kimler var. Sürücülerin/binicilerin pasaport sahibi olmasını gerektiren Uber/lyft olasılığı. . Mrb siten cidden çok iyi, şukuladım , Hasan – 257

14. selam arkadaşlar sayfa valla çok güzel, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Sürücülerin/binicilerin pasaport sahibi olmasını gerektiren Uber/lyft olasılığı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 186

16. Bu konu : ” Sürücülerin/binicilerin pasaport sahibi olmasını gerektiren Uber/lyft olasılığı. ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten iyi, teşekkürler , memo – 312

17. Merhaba herkese web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım

18. Kilis merkezden ben memo. Merhabalar siten cidden hoşuma gitti, teşekkürler 25-08-2021 00:31:36

19. Bu konu : ” Sürücülerin/binicilerin pasaport sahibi olmasını gerektiren Uber/lyft olasılığı. ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 375

20. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

21. Erzurum merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 01-09-2021 00:30:54

22. Mardin dan kimler var. Sürücülerin/binicilerin pasaport sahibi olmasını gerektiren Uber/lyft olasılığı. . merhaba arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 166

23. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

24. Bu konu : ” Sürücülerin/binicilerin pasaport sahibi olmasını gerektiren Uber/lyft olasılığı. ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 217

25. Diyarbakır dan kimler var. Sürücülerin/binicilerin pasaport sahibi olmasını gerektiren Uber/lyft olasılığı. . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 252

26. Bu konu : ” Sürücülerin/binicilerin pasaport sahibi olmasını gerektiren Uber/lyft olasılığı. ” çok güzel. Slm paylaşım valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 495

27. Kırıkkale dan kimler var. Sürücülerin/binicilerin pasaport sahibi olmasını gerektiren Uber/lyft olasılığı. . Mrb sayfanız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 280

28. Trabzon dan kimler var. Sürücülerin/binicilerin pasaport sahibi olmasını gerektiren Uber/lyft olasılığı. . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, saolun , gaye – 377

29. Erzurum merkezden ben ali. Selamlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 24-09-2021 17:20:36

Write A Comment