Bu soru, başka bir kişinin sürekli olarak tanıdıkları biri hakkında “aynı kişi olup olmadıklarını” sormasının bir sonucu olarak ortaya çıkıyor ve soruları mecazi değildi.

Burada gerçekten “sürüngen şekil değiştiriciler” / şekil değiştiriciler konusunda ilk elden deneyime sahip olan var mı?

Eğer öyleyse, lütfen ayrıntıları veriniz.

26 Comments

1. Gaziantep merkezden ben banu. Selam herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, sağolun 25-04-2021 14:30:56

2. Bartın merkezden ben doruk. Slm paylaşım ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-04-2021 14:58:42

3. Bayburt merkezden ben emin. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 25-04-2021 16:55:16

4. Adana merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, teşekkürler 27-04-2021 03:38:28

5. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. “Sürüngen şekil değiştiriciler” / şekil değiştiriciler konusunda ilk elden deneyime sahip olan var mı? . Selamlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 352

7. Selam herkese web siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

8. Kırıkkale merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 04-05-2021 20:02:12

9. Bu konu : ” “Sürüngen şekil değiştiriciler” / şekil değiştiriciler konusunda ilk elden deneyime sahip olan var mı? ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki hayran edici, sağolun , ali – 155

10. Bu konu : ” “Sürüngen şekil değiştiriciler” / şekil değiştiriciler konusunda ilk elden deneyime sahip olan var mı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 433

11. Kilis merkezden ben mehmet. Mrb siten harbiden mükemmel, tebrikler 07-05-2021 23:32:45

12. Bu konu : ” “Sürüngen şekil değiştiriciler” / şekil değiştiriciler konusunda ilk elden deneyime sahip olan var mı? ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , ali – 105

13. Sinop dan kimler var. “Sürüngen şekil değiştiriciler” / şekil değiştiriciler konusunda ilk elden deneyime sahip olan var mı? . Selamın aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, sağolun , banu – 147

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Sürüngen şekil değiştiriciler” / şekil değiştiriciler konusunda ilk elden deneyime sahip olan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 495

15. Bu konu : ” “Sürüngen şekil değiştiriciler” / şekil değiştiriciler konusunda ilk elden deneyime sahip olan var mı? ” çok güzel. Selam siten inanki güzel, twitter da paylaştım , gaye – 172

16. Merhaba web siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

17. Uşak dan kimler var. “Sürüngen şekil değiştiriciler” / şekil değiştiriciler konusunda ilk elden deneyime sahip olan var mı? . Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 229

18. Iğdır merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-06-2021 17:24:57

19. Batman dan kimler var. “Sürüngen şekil değiştiriciler” / şekil değiştiriciler konusunda ilk elden deneyime sahip olan var mı? . Selam web siten valla hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 225

20. Sakarya merkezden ben ziya. Mrb web siten vallaha billaha hayran edici, tebrikler 01-07-2021 18:10:44

21. Diyarbakır merkezden ben . selam arkadaşlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2021 05:50:21

22. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Merhabalar siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-07-2021 15:20:30

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Sürüngen şekil değiştiriciler” / şekil değiştiriciler konusunda ilk elden deneyime sahip olan var mı? ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 119

24. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

25. Kastamonu dan kimler var. “Sürüngen şekil değiştiriciler” / şekil değiştiriciler konusunda ilk elden deneyime sahip olan var mı? . selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 33

26. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım yeminle iyi, facebookta paylaştım 26-07-2021 11:44:28

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link