Şu anda sürüngen şekil değiştiricilerin evlerimize / yatak odalarımıza / cihazlarımıza gözetim ekipmanı / kamera / böcek yerleştirip yerleştirmediğini görmek için bir araştırma yürütüyor – herhangi bir ipucu var mı?

… AnakinWayneII tarafından gönderildi
[comments]

8 Comments

1. Mardin merkezden ben hatice. Merhabalar sayfa cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 27-04-2021 11:11:18

2. Kütahya dan kimler var. Sürüngen şekil değiştiricilerin gözetim altına alıp almadığını görmek için bir araştırma yapmak . Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 267

3. Artvin dan kimler var. Sürüngen şekil değiştiricilerin gözetim altına alıp almadığını görmek için bir araştırma yapmak . Merhabalar siten harbiden dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 107

4. Merhabalar siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

5. Bu konu : ” Sürüngen şekil değiştiricilerin gözetim altına alıp almadığını görmek için bir araştırma yapmak ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki mükemmel, sağolun , hatice – 63

6. Mrb web siteniz harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

7. Diyarbakır dan kimler var. Sürüngen şekil değiştiricilerin gözetim altına alıp almadığını görmek için bir araştırma yapmak . Merhabalar web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 212

8. Van dan kimler var. Sürüngen şekil değiştiricilerin gözetim altına alıp almadığını görmek için bir araştırma yapmak . Slm siten harbiden dikkat çekici, saolun , doruk – 109

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link