Kategoriler
Genel

Sürüş ve günün son olaylarını dinleme.

Yaklaşık bir saat boyunca youtube’da spacex canlı akışını dinliyordum. Lansman hava nedeniyle temizlendi, bu nedenle yeni bir lansman girişimi Cumartesi günü (Saturns Day) Doğu standartlarında 15:22. Masonlarla sembolizm NASA organizasyonunda oldukça belirgindir. Ben sadece bir spitballing değilim çünkü ben bir mühendis değilim ama lansman günü başlatmak veya sadece “başlatmak pencere” sadece küçük bir pencere penceresi var Bu zaman dilimlerinin çoğu sadece birkaç dakika sonra onun bir gitmek yok. Bir NASA ajanının bulutların kalın olduğu ya da rüzgar hızının üst kotlarda aşırı yüksek olabileceğinden bahsettiğini duydum. Bunun neden ses bariyerini kıran bir mekiğe veya rokete zarar verebileceğine dair büyük açıklamalar bulamadım Güney Carolina’ya çarpan bir fırlatma işlemini durdurabileceği gibi kasırgaları anladığım bu tür unsurlarla ilgili bir sorun var. Sanırım Elon ve NASA’nın Cumartesi gününü planlıyorlar mı, çünkü lansman penceresi süresi 322 (bu rakam bazı çevrelerde çok önemli)

“Sürüş ve günün son olaylarını dinleme.” için 22 yanıt

Iğdır merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-05-2020 09:34:20

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-05-2020 00:41:34

Antalya merkezden ben banu. Selam herkese sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 09-06-2020 14:24:59

Bilecik merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-06-2020 21:10:24

Kırşehir merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-06-2020 23:07:19

Muş merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-06-2020 02:58:46

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 22-06-2020 11:18:09

Zonguldak merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, şukuladım 29-06-2020 13:06:13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir