Süt bozulması

Sütü buzdolabının dışında birkaç saat bekletin ve su akıtır. İyi kalması için soğuk tutulması gerekiyor. Yine de, çoğu içme sütünün elde edildiği ineklerin soğuk OLMADIĞINI hepimiz biliyoruz – aksine, sürekli sıcaktırlar (bir inek için normal rektal sıcaklık yaklaşık 101 ° F’dir. Süt ineğin içindeyken ASLA bozulmaz. .

Soğutma endüstrisi bizi buzdolapları almaya devam etmeye zorlamak için sütümüzü karıştırmaya mı çalışıyor?

“Süt bozulması” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Süt bozulması ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 392

2. Adana dan kimler var. Süt bozulması . Mrb web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 340

3. Bu konu : ” Süt bozulması ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 392

4. Düzce dan kimler var. Süt bozulması . Merhaba herkese sayfan vallaha dikkat çekici, sağolun , ali – 101

5. İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın cidden hoşuma gitti, şukuladım 14-01-2021 15:21:34

6. Muş dan kimler var. Süt bozulması . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 18

7. Samsun merkezden ben hatice. Mrb sayfa vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 15-01-2021 16:25:17

8. Bu konu : ” Süt bozulması ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz mükemmel, teşekkürler , memo – 336

9. Bu konu : ” Süt bozulması ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, face de paylaştım , doruk – 354

10. Bu konu : ” Süt bozulması ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , – 420

11. Tekirdağ dan kimler var. Süt bozulması . Slm web siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 179

12. Karaman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler 03-02-2021 16:12:48

13. Bu konu : ” Süt bozulması ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 24

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link