Yıllar boyunca, inandırıcı bir ülkede yaşayan insanlardan pek çok küçümseyici sözler aldım.

İnanmak için, sizler uzayda fışkıran bir bilye üzerinde yaşıyorsunuz. Bu mermerin üzerinde devasa kertenkeleler bile vardı! Wowwie! Senin inancın diyarında insanlar, daha önce hiç keşfedilmemiş olmasına rağmen 200 yıl önce onları kazmaya başladı.

Mermere inanın, gelişimin zirvesindesiniz. İnsanların daha önce hiçbir zaman büyük uygarlığınız kadar gelişmiş olmadığına inanıyorsunuz. İnsanlarınız 50 yıl önce aya küçük bir uzay gemisi bile uçurdu! O kadar harikasınız ki, uygarlığınızın ‘seçilmiş’ insanları aracılığıyla yaratıcı tanrı ile doğrudan bir bağı var ve o, kanıtı olmasa da, varlığınızdan EMİN olduğunuz oğlunu buraya bile gönderdi … senden daha fazlasını bilen insanlar İncil hakkında kanıt olduğunu söyle, endişelenme, bu yüzden ASLA bakma … duyduklarını sadece papağanla …. ama ben konu dışına çıkıyorum …….

Hayali dünyanızda değilim, bu yüzden sadece düşünceleriniz üzerine spekülasyon yapabilirim …..

İçinde bulunduğum dünya dönen bir top DEĞİL ….. onun küre de değil. Bu yüzden size uzmanlara sormak istiyorum … kim olduğunuzu biliyorsunuz ….. 2. sınıfta bir baloda yaşadığınızı öğrenenler … bana yardım edebilir misiniz ??

Bu Süveyş Kanalı burada sıkışmış gemi nedeniyle reddit’te ortaya çıkıyor, bu yüzden bir düşünelim …… New World Encyclopedia’ya göre Süveyş Kanalı 101 mil uzunluğundadır. Şimdi …. tüm 2. sınıf eğitimli top toprak uzmanları yardım ediyor …

Dünya 7,817,5 mil çapında bir top olsaydı ….. ve 101 mil uzunluğunda bir su yolu varsa ….. mermerinizde bir taraftan diğer tarafa belirgin bir su farkı olurdu. diğer. Olması gerekirdi.

Ne anlayamıyorum …… su nasıl DÜZ ve düz kalabilir? Süveyş Kanalı suyun özel bir şekilde hareket etmesine izin veriyor mu? Bu “yerçekimi” nin büyüsü mü? Suyu düz görünmesini sağlamak ama gerçekten bükülüyor ??? Suyun inandırıcı toprağınızda bükülebileceğine gerçekten inanıyor musunuz ????

Sizden toprağın ‘uzmanları’ ve ‘bilim’ lütfen suyun neden tüm mesafe boyunca düz olduğunu açıklar mı? Zihninizin içinde olduğu SİZİN hayali dünyanız, ben orada olmadığım için lütfen beni aydınlatın.

Sonuçta ben çok aptalım, dünyanın düz olduğunu düşünüyorum …. Kahretsin çok aptal diyorum ki dinozorlar gerçek değildi. Kahretsin … çok aptalım, İsa’nın var olmadığını söylüyorum …. ama SİZİN hayal gücünüz, bu su bükülmesi meydana geliyor, lütfen bunu bana ve diğer tüm aptallara açıklayın …..

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” Süveyş Kanalı … bir anormallik mi? Büyülü mü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım , emin – 244

2. Kastamonu dan kimler var. Süveyş Kanalı … bir anormallik mi? Büyülü mü? . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , memo – 22

3. Bu konu : ” Süveyş Kanalı … bir anormallik mi? Büyülü mü? ” çok güzel. Slm siten yeminle iyi, facebookta paylaştım , memo – 13

4. Bu konu : ” Süveyş Kanalı … bir anormallik mi? Büyülü mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, sağolun , hatice – 482

5. Kilis dan kimler var. Süveyş Kanalı … bir anormallik mi? Büyülü mü? . selam arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 277

6. Mardin merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 09-04-2021 01:54:59

7. Sivas merkezden ben ali. Merhabalar sayfa harbiden dikkat çekici, şukuladım 15-04-2021 14:33:22

8. Kahramanmaraş dan kimler var. Süveyş Kanalı … bir anormallik mi? Büyülü mü? . Mrb web siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 312

9. Bu konu : ” Süveyş Kanalı … bir anormallik mi? Büyülü mü? ” çok güzel. Selam sayfa cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 368

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link