Binaryx, Sevgililer Günü’nde yeni bir token yaptı ve “Dubai’ye bir gezi kazanın” etkinliği veya bunun gibi bir şey vardı, ben de neden olmasın diye düşündüm. Bakın, bu normal bir simge değil, simge haline getirilmiş sevgililer günü! Ne? Bu yüzden web sitelerine kaydoldum ve yuhumu mutlu etmek için bir sevgililer günü yarattım. Hepsi bu sanmıştım, AMA Dubai’ye bir gezi kazanmak için, web sitelerinde tatlı çiftler listesinin başında görmek için bu sevgiliyi yükseltmem gerekiyor. Ne kadar güzel bir fikir! COVID-19’dan sonra herkes Dubai’yi bir an önce uçurmak istiyor. Tüm paramı SVDT’ye harcayacağımı sanmıyorum ama yine de airpod’lar veya elma saatleri kazanabilirim … En azından bir şey, tokenize sevgililer fikri harika ve önemsiz, bu yüzden sizlere Binaryx web sitesini kontrol etmenizi tavsiye ederim cuz bu olay devam ediyor ve bu sadece harika bir fikir.

Author

21 Comments

1. Merhaba herkese siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

2. Slm bu web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

3. Gürbüz Reply

Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Afyon merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 25-02-2021 13:53:31

5. Selamın aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

6. Karaman dan kimler var. SVDT aldım ve her gün +% 14, şu anda zihinsel sağlığımı koruyan tek simge . Slm sayfa vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 500

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” SVDT aldım ve her gün +% 14, şu anda zihinsel sağlığımı koruyan tek simge ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 354

8. Bu konu : ” SVDT aldım ve her gün +% 14, şu anda zihinsel sağlığımı koruyan tek simge ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 337

9. Bu konu : ” SVDT aldım ve her gün +% 14, şu anda zihinsel sağlığımı koruyan tek simge ” çok güzel. Slm web siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 264

10. Van dan kimler var. SVDT aldım ve her gün +% 14, şu anda zihinsel sağlığımı koruyan tek simge . Selamlar siteniz yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 99

11. Bu konu : ” SVDT aldım ve her gün +% 14, şu anda zihinsel sağlığımı koruyan tek simge ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 90

12. Merhabalar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

13. Selam herkese siten inanki iyi, facebookta paylaştım

14. Kırklareli dan kimler var. SVDT aldım ve her gün +% 14, şu anda zihinsel sağlığımı koruyan tek simge . selam arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, teşekkürler , Hasan – 446

15. Iğdır merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siteniz inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 20-03-2021 09:49:36

16. Mersin dan kimler var. SVDT aldım ve her gün +% 14, şu anda zihinsel sağlığımı koruyan tek simge . Selamlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 453

17. Bu konu : ” SVDT aldım ve her gün +% 14, şu anda zihinsel sağlığımı koruyan tek simge ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 223

18. Isparta merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-04-2021 08:20:14

19. Bu konu : ” SVDT aldım ve her gün +% 14, şu anda zihinsel sağlığımı koruyan tek simge ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , – 41

20. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, saolun 10-04-2021 12:19:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link