Sydney Powell’ın 300 sayfalık davasını okudunuz mu?

Seviye 2

Dems’in söz konusu eyalet yasama organlarını kontrol ettiğine inanmıyorum. Nevada dışında belki

“Sydney Powell’ın 300 sayfalık davasını okudunuz mu?” üzerine 23 yorum

1. Elazığ merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok güzel, şukuladım 27-11-2020 09:20:29

2. Bu konu : ” Sydney Powell’ın 300 sayfalık davasını okudunuz mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 298

3. Bu konu : ” Sydney Powell’ın 300 sayfalık davasını okudunuz mu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 233

4. Çankırı dan kimler var. Sydney Powell’ın 300 sayfalık davasını okudunuz mu? . Merhabalar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 326

5. Erzurum dan kimler var. Sydney Powell’ın 300 sayfalık davasını okudunuz mu? . Selam web siten inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 16

6. Bu konu : ” Sydney Powell’ın 300 sayfalık davasını okudunuz mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 451

7. Antalya merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 09-01-2021 21:43:51

8. Van dan kimler var. Sydney Powell’ın 300 sayfalık davasını okudunuz mu? . Merhaba siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun , banu – 39

9. Bu konu : ” Sydney Powell’ın 300 sayfalık davasını okudunuz mu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 199

10. Bu konu : ” Sydney Powell’ın 300 sayfalık davasını okudunuz mu? ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 225

11. Bu konu : ” Sydney Powell’ın 300 sayfalık davasını okudunuz mu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden çok iyi, saolun , – 395

12. Kırıkkale merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 01-02-2021 20:34:23

13. Kırşehir dan kimler var. Sydney Powell’ın 300 sayfalık davasını okudunuz mu? . Mrb web sitesi valla iyi, linkedinde paylaştım , memo – 406

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link