Kategoriler
Genel

‘Tabii ki insanlar Coronavirus’u hafifletmek istemiyorlar’

Tabii ki insanlar neden kilitlenme, temas takibi ve zorunlu aşılar istemiyorlar. Neden bir çiftlikte bazı zavallı sersemletmek en iyi durumdan çıkabiliyorsa iflas eden çiftliğine tek parça halinde geri dönmektir?

Doğal olarak sıradan insanlar bu önlemleri istemiyorlar: ne Rusya’da, ne İngiltere’de, ne de Almanya’da bu konuda. Anlaşıldı. Ancak her şeyden önce politikayı belirleyen bir ülkenin liderleridir ve ister demokrasi ister faşist diktatörlük olsun, ister parlamento veya komünist diktatörlük olsun, insanları sürüklemek her zaman basit bir konudur.

Ses veya ses yok, insanlar her zaman liderlerin teklifine getirilebilir. O kolay. Tek yapmanız gereken onlara görünmez düşman tarafından saldırıya uğradıklarını söylemek ve rasyonel insanları vatanseverlik eksikliği ve ülkeyi tehlikeye maruz bırakmak için kınamaktır. Her ülkede aynı şekilde çalışıyor. ”

“‘Tabii ki insanlar Coronavirus’u hafifletmek istemiyorlar’” için 20 yanıt

Batman merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 21-05-2020 18:07:11

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 21-05-2020 18:54:15

Artvin merkezden ben ali. Selam herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 21-05-2020 21:41:11

Artvin merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 25-05-2020 11:20:20

Erzincan merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 03-06-2020 08:31:06

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Slm siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2020 05:13:48

Bitlis merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-07-2020 13:26:28

doruk için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir