Geçenlerde Taç Tapınağı hakkında bir bloga rastladım.

Baro, avukatlar, avukatlar vb.

Londra şehri; Tapınakçılar; Vatikan….

Beynimi kurcalayan birkaç konudan bahsedildi…

1. kişilerin adları/soyadları/doğum belgeleri Vatikan’a/Papa’ya aittir.

2. Monarşilerden ulus devletlere ve Avrupa’nın mikro devletlerine geçiş.

3. top hukuku ve örf ve adet hukuku… Hristiyan hukuku…. köpek hukuku… deniz hukuku…

teğet konular- Köylü İsyanı, John Ball, Wat Tyler

18 Comments

1. Siirt dan kimler var. Taç Tapınağı komploları ve bağlantıları? . Merhabalar paylaşım yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 157

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Taç Tapınağı komploları ve bağlantıları? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 369

3. Tokat dan kimler var. Taç Tapınağı komploları ve bağlantıları? . Selam bu web sitesi harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 325

4. Bu konu : ” Taç Tapınağı komploları ve bağlantıları? ” çok güzel. Merhaba siten inan ki iyi, teraziye tıkladım , ali – 468

5. Artvin merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-08-2021 06:36:57

6. Mrb web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

7. Kars dan kimler var. Taç Tapınağı komploları ve bağlantıları? . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 121

8. Bu konu : ” Taç Tapınağı komploları ve bağlantıları? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 401

9. Amasya dan kimler var. Taç Tapınağı komploları ve bağlantıları? . selam arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 402

10. Merhaba herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

11. Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” Taç Tapınağı komploları ve bağlantıları? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 272

13. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

14. Tekirdağ dan kimler var. Taç Tapınağı komploları ve bağlantıları? . Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 195

15. Mrb web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

16. Bu konu : ” Taç Tapınağı komploları ve bağlantıları? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki hayran edici, saolun , ahmet – 70

17. Bu konu : ” Taç Tapınağı komploları ve bağlantıları? ” çok güzel. Slm web siten harbiden hayran edici, tebrikler , gaye – 366

Write A Comment