Tahmin

Tıpkı George Floyd’un ölümünden sonra yaptıkları gibi, bazı ABD şehirlerinin sokaklarında belirgin bir inşaat bölgesi olmaksızın görünen tuğla yığınlarının birkaç fotoğrafı çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Antifa’nın seçimi kim kazanırsa kazansın isyan çıkaracağını tahmin ediyorum. Trump kazanırsa, yalnızca sosyal huzursuzluğa neden olmak için isyan edecekler. Biden kazanırsa, aşırı sağcılar gibi görünecekler ve medya şiddetlerini cumhuriyetçilere bağlayacak. Sanırım, Trump kazanırsa Antifa’nın isyan edeceğini söylemenin derin bir yanı yok, bu yüzden Biden kazanmadıkça bu gönderi anlamsız olacak. Göreceğiz! Şerefe

… Libengood tarafından gönderildi
[comments]

“Tahmin” üzerine 29 yorum

1. Ankara merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, teşekkürler 06-11-2020 07:52:34

2. Bingöl dan kimler var. Tahmin . Merhabalar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 65

3. Bu konu : ” Tahmin ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 127

4. Trabzon merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz inanki mükemmel, teraziye tıkladım 27-11-2020 00:19:36

5. Bu konu : ” Tahmin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 438

6. Bu konu : ” Tahmin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 427

7. Bu konu : ” Tahmin ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 283

8. Bu konu : ” Tahmin ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 84

9. İzmir merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 21-12-2020 16:28:05

10. Bu konu : ” Tahmin ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 369

11. Ankara merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan inan ki hayran bıraktı, sağolun 14-01-2021 13:15:28

12. Bu konu : ” Tahmin ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, sağolun , Emine – 194

13. Bilecik dan kimler var. Tahmin . selam arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 105

14. Zonguldak dan kimler var. Tahmin . Selamlar web siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 139

15. Bu konu : ” Tahmin ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 355

16. Antalya dan kimler var. Tahmin . Merhaba bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 474

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link