Birkaç gece önce, Kevin Costner’ın bir kişinin oyuyla belirlenen tüm bir ABD başkanlık seçimiyle ilgili 2008 Amerikan komedi-drama filmi olan “Swing oyu” filmini izliyordum. Neden diye sorma, ben yaptım. Bir an için beni vurdu – 2020 seçimleri bir kişinin oyuna bağlı olarak sona ererse – çok 2020 gibi. (oh evet, bu filmdeki demokratik adayın adı DONALD – ta ta ta)

… GoodDayToBeAlive tarafından gönderildi
[comments]

Author

35 Comments

1. Ordu merkezden ben memo. Mrb sayfa vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 04-11-2020 13:42:23

2. Erzincan dan kimler var. Tahmin benzeri . Merhaba paylaşımınız ciddiyim iyi, şukuladım , ali – 178

3. Nevşehir dan kimler var. Tahmin benzeri . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 48

4. selam arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

5. Slm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Tahmin benzeri . Selam herkese siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 260

7. Bolu dan kimler var. Tahmin benzeri . Merhaba herkese siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 81

8. Erzurum merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım inanki hoşuma gitti, teşekkürler 14-11-2020 12:50:46

9. Merhaba sayfa süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

10. Karabük dan kimler var. Tahmin benzeri . Merhabalar web siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 87

11. Düzce dan kimler var. Tahmin benzeri . Merhaba paylaşım gerçekten mükemmel, saolun , banu – 262

12. Trabzon dan kimler var. Tahmin benzeri . Slm web siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 92

13. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 23-11-2020 10:26:42

15. Bu konu : ” Tahmin benzeri ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 251

16. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. Tahmin benzeri . Selamlar sayfanız inanki mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 145

17. Bu konu : ” Tahmin benzeri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 190

18. Karaman merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz valla mükemmel, face de paylaştım 06-12-2020 14:06:40

19. Bu konu : ” Tahmin benzeri ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 343

20. Mrb paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler

21. Slm siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

22. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

23. Selam web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” Tahmin benzeri ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla çok güzel, sağolun , hatice – 300

25. Bu konu : ” Tahmin benzeri ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 286

26. Bu konu : ” Tahmin benzeri ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 490

27. Bu konu : ” Tahmin benzeri ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 250

28. Hakkari dan kimler var. Tahmin benzeri . Merhaba siteniz harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 206

29. Hatay dan kimler var. Tahmin benzeri . Mrb paylaşım valla hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 28

30. Artvin merkezden ben ahmet. Selam web siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım 16-01-2021 10:55:30

31. Bu konu : ” Tahmin benzeri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 108

32. Eskişehir dan kimler var. Tahmin benzeri . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 275

33. Bu konu : ” Tahmin benzeri ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 156

34. Erzurum merkezden ben ali. Merhabalar web siten inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 13-02-2021 19:26:24

35. Kilis dan kimler var. Tahmin benzeri . Mrb sayfanız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 394

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link