Kategoriler
Genel

Tahmin: COVID antikor testleri önemli gecikmelerle karşılaşacak ya da hiç bir zaman meyve vermeyecektir

Sanırım COVID antikor testi, yani. kimin zaten virüsü almış ve dövmüş olduğunu gösteren test, kitlesel pazarın piyasaya sürülmesi beklendiğinde büyük zorluklarla karşılaşacak, gecikmelere neden olacak veya muhtemelen tamamen karışacak. Kötü biçimlendirme için üzgünüm. Telefondan mesaj gönderme.

Yerel ve federal hükümetler, bir antikor testini baskılamakla ilgileneceklerdir, çünkü muhtemelen COVID’in ne kadar geniş ve yaygın olduğunu ve daha da önemlisi çoğu insan için ne kadar hafif olduğunu gösterecektir. İnsanlar bunu görecek ve neden işlerini kaybetmeleri, işlerini kapatmaları, ekonomiyi dondurmaları ve yaşam standardında bir saç kesimi yapmaları ve kötü bir grip mevsimine aşırı tepki verdiği ortaya çıkan hükümet müdahalesini tolere etmeleri gerektiğini sorgulayacaklar. İstatistik toplama yöntemleri gözden geçirildiğinde çatlaklar zaten anlatıda gösterilmeye başlandı. Ayrıca insanlar zaten pasif ve aktif olarak kilitlenmeye direniyorlar, hükümetlerinin onları büyük bir şekilde becerdiğini öğrenerek onları sosyal huzursuzluğa sürükleyecekti.

Farmak, aynı nedenden ötürü bir antikor Testinden büyük bir yuvarlanma istemez, insanlar hafif olduğunu görecek ve sonunda OTC ilaçlarını stoklamayı bırakacak ve anksiyete ilaç tüketimini azaltacaklardır.

Rona sırasında alkol ve tütün satışları her zamankinden daha fazla. Rona karşıtı tedbirlerin etrafında toplanmalarını beklemeyin.

“Tahmin: COVID antikor testleri önemli gecikmelerle karşılaşacak ya da hiç bir zaman meyve vermeyecektir” için 28 yanıt

Sivas merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım 12-05-2020 21:29:49

Bayburt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 14-05-2020 08:08:28

Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2020 08:23:07

Tokat merkezden ben banu. Mrb siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:23:10

Kocaeli merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:23:13

Artvin merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 11:38:03

Çanakkale merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2020 00:11:46

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 31-05-2020 09:44:36

Afyon merkezden ben doruk. Selam web siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 07-06-2020 11:58:15

Adana merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 02-07-2020 18:51:39

Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız harbiden güzel, teşekkürler 02-07-2020 19:08:37

doruk için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir