Dağılım çok belirsiz. 11 Eylül’den bu yana “parçalandık” ve onu sömürmeye devam eden zorbalar tarafından nüfusa ekilen irrasyonel terör tohumları.

Ancak bu çöküşün bir sonraki büyük işareti Amerikan dolarının yıkımı olacak. Bizi tamamen ve tamamen kontrol edilebilen elektronik bir merkezi para birimine koymak istiyorlar. Yenisini kurmadan önce eskisinden kurtulmanız/yeniden amaçlamanız gerekir. Sıfırlanmalarına inişimizde bir sonraki büyük “dönüm noktası” olacak.

Birkaç yıl içinde yapılmalı bence. 2030 için uğraşıyorlar ama bence para birimi çöküşü daha erken olacak.

Bazı “büyük anın” olmasını beklemek, zombilerin kelimenin tam anlamıyla kapınızı pençelemesini beklemek muhtemelen olmayacak. Bu umutsuz geleceğe tökezleyeceğiz ve acınası bir şekilde tökezleyeceğiz ve çoğu geçişi hissetmeyecek veya kavrayamayacak bile. İnsanlar fevkalade aptallar ve insanlığın içinde hiç kavga kaldığını sanmıyorum.

Author

45 Comments

1. Rize dan kimler var. Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? . Merhaba herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 441

2. Edirne merkezden ben ali. Merhabalar siteniz süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 20-07-2021 06:59:27

3. Ordu merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok güzel, saolun 20-07-2021 08:33:58

4. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sağolun

5. Kastamonu dan kimler var. Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? . Selam web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 457

6. Gaziantep dan kimler var. Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? . Selamın aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 347

7. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

8. Bu konu : ” Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 202

9. Bayburt merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 24-07-2021 10:28:45

10. Rize dan kimler var. Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? . Merhabalar web siteniz inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 296

11. Trabzon dan kimler var. Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? . Selam herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 146

12. Bu konu : ” Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 463

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? ” çok güzel. Slm siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 212

14. Bu konu : ” Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 219

15. elif yılmaz Reply

Slm siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

16. Tunceli merkezden ben memo. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 10-08-2021 17:45:27

17. Bu konu : ” Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden çok güzel, tebrikler , ali – 15

18. Erzincan merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 13-08-2021 08:59:19

19. Artvin dan kimler var. Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? . Merhaba sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 285

20. Osmaniye merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 19-08-2021 11:34:37

21. Gaziantep dan kimler var. Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 246

22. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler

23. Bu konu : ” Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , Emine – 85

24. Şırnak merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 27-08-2021 23:26:19

25. Bu konu : ” Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 424

26. Denizli dan kimler var. Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? . Selam sayfanız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 440

27. Merhabalar web siteniz vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

28. Bu konu : ” Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 347

29. Bu konu : ” Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 470

30. Bu konu : ” Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , emin – 346

31. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Şanlıurfa dan kimler var. Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? . Selamlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun , doruk – 302

33. Ardahan dan kimler var. Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? . Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 212

34. Bu konu : ” Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 458

35. Artvin dan kimler var. Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? . Selamın aleyküm web siten harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 196

36. Bu konu : ” Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler , Gürbüz – 331

37. Bu konu : ” Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler , mehmet – 66

38. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşım yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 14-09-2021 22:11:09

39. Bu konu : ” Tahmin etseydin. Toplumun çökmesine ne kadar var? ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun , emin – 1

Write A Comment