iki örnekten bahsetmek istiyorum ÖNGÖRÜSEL Programlama 21. yüzyılın gündemine gelince.

İlk örnek, 2 Aralık 2005 tarihli Aeon Flux adlı bir filmdir. Temel öncül, 2011 yılında ve küresel patojen insanlığın %99’unu yok eder ve geriye 5 milyon kişi bırakır ve tedavi kurallarının yaratıcısı 400 yıllık bir süre için geçerlidir.

Bu öncülün, Covid-19 salgını ve sanrı ile ilgili mevcut duruma bir gönderme olduğuna inanıyorum. 2011, nükleer erime şeklinde başladığı yıl oldu. fukuşima. Ve Georgia Kılavuz Taşları hakkında herhangi bir farkındalığınız varsa, 5 milyon hayatta kalanın, “doğayla uyum sağlamak” için tercih edilen 500 milyonluk nüfusu ifade ettiğine inanıyorum. Ayrıca 400 yılın, covid-19’un başladığı iki yılın 2.’sine kadar olan 4 yıllık döneme bir gönderme olduğuna inanıyorum. Büyük Amerikan Güneş Tutulmaları 8 Nisan 2024’te gerçekleşecek.

İkinci örnek, 22 Temmuz 2005 tarihli “Ada” adlı bir filmdir. Bu filmin önermesi şunları içerir: genetik manipülasyon ve iddia edilen bir iddiadan sonra zengin seçkinler için organ toplama patojen yine insanlığın çoğunu yok ediyor. Film yılda geçiyor 2019. 59. dakikada, 2015 yılında insandan organ yetiştirme uygulamasının mevzuata “uyumlu” olduğu belirtiliyor. öjeni düzenlenmesi ile ilgili yasalar Genetik mühendisliği. Bu, 2016’dan genetik mühendisliği ile ilgili gerçek dünya yasasına paraleldir ve Kimerizm.

İnsan yetiştirme tesisi zihin kontrolünü kullanır ve Hafıza İmplantları(çok gibi ÖNGÖRÜSEL Programlama kendisi) ve “ürünlerin” çevrelerini sorgulamamasını veya “holografik” Dışarıdaki gerçek dünya ortamını simüle etmek için zemin.

Ana karakterler kaçtığında, şaftta “137” olan bir sayı görebilirsiniz. bir ima C-137(sezyum), resmi anlatının nükleer bir erimesinin birincil endişesi. Medyada tahmine dayalı programlamaya ilişkin başka bir örnek sezyum Rick ve Morty’den; Ana karakterlerin orijinal boyutu C-137’dir.

Şimdi tüm bunlar göz önüne alındığında, bu covid-19 salgınının uzun zamandır aklımızın bir köşesinde olduğuna inanıyorum. Bu, toplumsal manipülasyon ve programlama için tasarlanmış bir derstir. Dürüst olmak gerekirse, bu “aşı”nın, iznimizle veya başka bir şekilde genetik olarak manipüle edilebilmemizi sağlamak için aslında insan DNA’sını değiştireceğini düşünüyorum. Lütfen diğer konularıma bakınız.

Ayrıca lütfen başka örnekleri de paylaşın ÖNGÖRÜSEL Programlama böyle ve tartışın.

Teşekkür ederim.

30 Comments

1. Eskişehir merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımınız valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 27-06-2021 21:24:28

2. Manisa dan kimler var. Tahmine Dayalı Programlamanın Açık Kullanımları . Selam herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 481

3. Bu konu : ” Tahmine Dayalı Programlamanın Açık Kullanımları ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 170

4. Selam herkese paylaşım inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

5. Amasya dan kimler var. Tahmine Dayalı Programlamanın Açık Kullanımları . Selam paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , ali – 328

6. Bartın merkezden ben Hasan. Slm web siten valla dikkat çekici, saolun 10-07-2021 08:15:15

7. Slm paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

8. İzmir dan kimler var. Tahmine Dayalı Programlamanın Açık Kullanımları . Selam herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 432

9. Selam herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

10. Bu konu : ” Tahmine Dayalı Programlamanın Açık Kullanımları ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 498

11. Karabük dan kimler var. Tahmine Dayalı Programlamanın Açık Kullanımları . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, sağolun , Emine – 454

12. Kayseri merkezden ben emin. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 08-08-2021 16:02:27

13. Kırıkkale merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, sağolun 09-08-2021 12:43:48

14. Konya dan kimler var. Tahmine Dayalı Programlamanın Açık Kullanımları . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 160

15. Zonguldak merkezden ben hatice. Slm siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 25-08-2021 18:32:59

16. Selamın aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun

17. Aydın merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten yeminle iyi, face de paylaştım 04-09-2021 11:12:52

18. Çankırı merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 05-09-2021 13:50:24

19. Denizli dan kimler var. Tahmine Dayalı Programlamanın Açık Kullanımları . Selam paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 195

20. Bu konu : ” Tahmine Dayalı Programlamanın Açık Kullanımları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, teşekkürler , doruk – 50

21. Merhaba herkese web siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

22. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

23. Bu konu : ” Tahmine Dayalı Programlamanın Açık Kullanımları ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun , emin – 410

24. Bu konu : ” Tahmine Dayalı Programlamanın Açık Kullanımları ” çok güzel. Merhaba sayfa valla çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 95

25. Van dan kimler var. Tahmine Dayalı Programlamanın Açık Kullanımları . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 144

26. Antalya dan kimler var. Tahmine Dayalı Programlamanın Açık Kullanımları . Selamın aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 211

27. Bu konu : ” Tahmine Dayalı Programlamanın Açık Kullanımları ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , doruk – 355

Write A Comment