Kategoriler
Genel

Tahsilat Ajansları Dolandırıcılık

Bu HERKES için değerli bilgilerdir. HİÇBİR ZAMAN üçüncü taraf bir tahsilat ajansı ödemeyin. Hepsi onlara ödeme içine kandırmaya çalışırken dolandırıcılık vardır. Bu ajanslar bu kadar çok Amerikalının borçlu ve 20 yıldan fazladır borçlu olmasının tek sebebidir. Bu ajanslarla anlaştıktan veya onlara tanımlanabilir bilgilerinizi verdikten sonra, size ulaşırlar.

Örneğin, Sprint ile borçlandığınızı ve telefon faturanızı birkaç ay boyunca ödeyemediğinizi varsayalım. Sprint'e borcunuz var çünkü onlarla bir sözleşmeniz var, bu yüzden ödeme yapana kadar yasal olarak hizmetlerinizi durdurmalarına izin veriliyor. Yaklaşık 6 ay boyunca telefon faturanızı ödemezseniz, Sprint size e-posta gönderir veya sizi arayarak borcunuzun bir tahsilat acentesine gönderileceğini bildirir. Sizi bunun yapabileceği “zarardan” korkutmaya çalışmak için korku değiştirici ve korkutucu taktikler kullanacaklar.

Şimdi bu daha hızlı ve Amerikalıların% 99,9'u bunu bilmiyor. Sprint bir tahsilat acentesine olan borcunuzu satıp imzaladıktan sonra, borcunuz ARTIK DEĞİLDİR. Artık Sprint'e borcunuz yok, çünkü bu parayı üçüncü taraf bir ajansa sattılar. Tahsilat Acentesine borçlu değilsiniz, çünkü borcun size ait olduğuna dair bir kanıtı yoktur ve bu ajansın sizden ücret almasına izin veren bir onay formu imzalamadınız.

Bu ajanslar ne yaparlarsa, sizi neredeyse her gün taciz edip sizi onlarla imzalamanız veya borcun size ait olduğunu kabul etmek için yaşayan saçmalıkları korkutmaya çalışacaklardır. Seni korkutmak, korkutmak ve tuzağa düşürmek için söyleyebilecekleri her şeyi söyleyecekler. Bunlar, sizi gezmek ve kimlik bilgilerinizi vermenizi sağlamak için eğitilmiş eğitimli satış elemanlarıdır.

Henüz bir koleksiyon ajansına adınızı, adresinizi ve diğer kişisel bilgilerinizi vermediyseniz, bunu yapmayın. Şans eseri telefonunuza cevap verirseniz ve adınızı ve adresinizi sorarlarsa, kim olduklarını sorun. Bir koleksiyon ajansı olduklarını söyledikleri anda telefonu kapatın. Onlara hiçbir zaman bilgi vermeyin çünkü bu kadar çok insanı elde ettiler. Bir Tahsilat Ajansı, ilk borç verenden aldıkları borcun size ait olduğunun kanıtı yoksa size karşı herhangi bir yasal işlem yapamaz. Borç veren kendi sorumluluğunda borç verdi ve acente bunu kendi sorumluluğunda satın aldı.

Bu ajanslar sahtekarlıktır ve işleri insanları onlara ödeme yapmak için kandırmaktır, çünkü başlar başlamaz yasal olarak sizi ödemeye zorlayabilirler. Borcunuzu asla geri ödemek zorunda değilsiniz. Borç ödemek, kredi puanınızı asla önemli ölçüde artırmaz. Bunu yapmanın tek yolu bir Kredi Onarım Şirketi ile çalışmaktır.

Bu dolandırıcılığı önlemek için en kolay yolu, tanımadığınız numaralar için telefona cevap vermeme alışkanlığı yapmaktır. Bu ajanslar tuzaktır ve hayatınızın en büyük hatası olacaktır. Eyaletinizde, genellikle yaklaşık 5 yıllık bir zaman aşımı süresi vardır. Bu, bu ajansların sizi en fazla 5 yıl boyunca yasal olarak taciz edebileceği anlamına gelir. Bu 5 yıl bittiğinde, artık sizi kandırmaya çalışamazlar. Kayma yapıp onlara kim olduğunuzu söyleseniz bile, zaman sınırı dolduğundan sizi ödemeye zorlayamazlar. Tahsilat ajansları şu anda ABD'de Üniversite Borçları, Kredi Kartı Borçları ve diğer tüm borç biçimlerinin bu kadar yüksek olmasının tek sebebidir. İnsanlar bu aldatmaca sanatçılar için düşüyor ve kendilerini ayağından ateş.

Bir daha asla HİÇBİR tahsilat ajansı ödemeyin. Borçunuzu ilk borç verenden satın aldıktan sonra, artık borcunuz kalmaz!

“Tahsilat Ajansları Dolandırıcılık” için 61 yanıt

Mersin merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2020 10:37:06

Aksaray merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, sağolun 06-02-2020 10:37:14

Muğla merkezden ben gaye. Slm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-02-2020 10:37:15

Kırıkkale merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-02-2020 10:38:33

Tekirdağ merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 06-02-2020 10:39:46

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten gerçekten güzel, teraziye tıkladım 06-02-2020 10:40:15

Çankırı merkezden ben banu. Mrb siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-02-2020 11:25:37

Ankara merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-02-2020 11:26:04

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa cidden hayran edici, saolun 06-02-2020 11:45:27

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Slm siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım 06-02-2020 11:59:18

Kocaeli merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız inanki hayran edici, şukuladım 08-02-2020 00:01:22

Afyon merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-02-2020 00:02:19

Ankara merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten inanılmaz çok güzel, şukuladım 08-02-2020 00:02:35

Bolu merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 08-02-2020 00:02:40

Yalova merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 08-02-2020 00:03:37

Hakkari merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun 08-02-2020 00:03:47

İstanbul merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2020 00:04:11

Ağrı merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2020 00:04:32

Bolu merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-02-2020 00:05:18

Giresun merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-02-2020 07:50:01

Kütahya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 14-02-2020 20:17:14

Giresun merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2020 10:41:58

Bartın merkezden ben ali. Merhaba sayfa inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 22-02-2020 19:06:16

Siirt merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 29-02-2020 22:43:56

Samsun merkezden ben ahmet. Mrb web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-03-2020 00:34:25

Elazığ merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-03-2020 16:38:05

Karabük merkezden ben ali. Mrb sayfan harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 21-03-2020 00:09:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir