Görünmezlik.
Bir öğrenciye nasıl görünmez olunacağı öğretilir. Başarının göstergesi o kadar iyi olmaktır ki öğretmen sizi göremez veya geçip geçmediğinizi bilemez.

Takdir gösteremiyorum.
Teşekkür ederim demek için geri dönmek, onunla çelişen ve onu öğrenmediğiniz anlamına gelen dersi öğrendiğinizi ortaya çıkarır. Öğrenci, bir ömür boyu hediye ettiği için size teşekkür etmek ister.

Mahremiyetin yanlış anlaşılması.
Mahremiyetin kendisi, en yüksek biçimler arasında zekadır. Zekanızı gizleme ve onu çevreleyen seviyeyle eşleştirme yeteneği. Zekanızı potansiyel daha yüksek zekaya sahip birinden gizleme yeteneği.

Dönüşü olmayan nokta.
Bir kabusta uyandığınızda tekrar uykuya dönemezsiniz. Bilmemekten daha iyi olup olmayacağınızı sorarak kendi zekanızı sorgular mıydınız? Bunun sizi gelecekteki istihbarat hediyelerinden uzaklaştıracağından şüpheleniyor musunuz?

Ölçek.
Üstün zeka gösterdiğini düşündüğünüz bir yanıt yazın.

.Response..12 gölgeli grup. 3 katman. 115. 57.

Author

25 Comments

1. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. . Slm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 97

2. Bu konu : ” Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 280

3. Çankırı merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 12-02-2021 15:39:43

4. Niğde merkezden ben banu. Selam herkese web siten harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 12-02-2021 15:58:51

5. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. . selamun aleyküm sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 283

6. Hatay merkezden ben doruk. Mrb web siteniz harbiden iyi, saolun 12-02-2021 16:13:40

7. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. İzmir dan kimler var. Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. . Merhabalar paylaşımın inan ki çok iyi, teşekkürler , emin – 421

9. Merhaba herkese web siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 97

12. Isparta merkezden ben . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 23-02-2021 10:41:59

13. Bu konu : ” Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden çok iyi, tebrikler , ziya – 370

14. Merhaba herkese siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

15. Amasya merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 26-02-2021 03:49:14

16. İzmir dan kimler var. Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. . Merhaba paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 370

17. Adıyaman dan kimler var. Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 107

18. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Ankara merkezden ben ziya. Selamlar sayfa gerçekten güzel, facebookta paylaştım 14-03-2021 01:26:26

20. Isparta dan kimler var. Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 414

21. Gümüşhane dan kimler var. Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. . selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 126

22. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 09-04-2021 11:00:05

23. Bu konu : ” Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 204

24. Bu konu : ” Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , – 71

25. Amasya merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 00:01:29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link