Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması.

Görünmezlik.
Bir öğrenciye nasıl görünmez olunacağı öğretilir. Başarının göstergesi o kadar iyi olmaktır ki öğretmen sizi göremez veya geçip geçmediğinizi bilemez.

Takdir gösteremiyorum.
Teşekkür ederim demek için geri dönmek, onunla çelişen ve onu öğrenmediğiniz anlamına gelen dersi öğrendiğinizi ortaya çıkarır. Öğrenci, bir ömür boyu hediye ettiği için size teşekkür etmek ister.

Mahremiyetin yanlış anlaşılması.
Mahremiyetin kendisi, en yüksek biçimler arasında zekadır. Zekanızı gizleme ve onu çevreleyen seviyeyle eşleştirme yeteneği. Zekanızı potansiyel daha yüksek zekaya sahip birinden gizleme yeteneği.

Dönüşü olmayan nokta.
Bir kabusta uyandığınızda tekrar uykuya dönemezsiniz. Bilmemekten daha iyi olup olmayacağınızı sorarak kendi zekanızı sorgular mıydınız? Bunun sizi gelecekteki istihbarat hediyelerinden uzaklaştıracağından şüpheleniyor musunuz?

Ölçek.
Üstün zeka gösterdiğini düşündüğünüz bir yanıt yazın.

.Response..12 gölgeli grup. 3 katman. 115. 57.

“Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması.” üzerine 15 yorum

1. Giresun dan kimler var. Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. . Slm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 97

2. Bu konu : ” Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 280

3. Çankırı merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 12-02-2021 15:39:43

4. Niğde merkezden ben banu. Selam herkese web siten harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 12-02-2021 15:58:51

5. Ankara dan kimler var. Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. . selamun aleyküm sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 283

6. İzmir dan kimler var. Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. . Merhabalar paylaşımın inan ki çok iyi, teşekkürler , emin – 421

7. Bu konu : ” Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 97

8. Bu konu : ” Takdir edemediğiniz öğretmenin zekanın görünmezliği ve mahremiyetin yanlış anlaşılması. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden çok iyi, tebrikler , ziya – 370

9. Amasya merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 26-02-2021 03:49:14

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link