Takip fişleri, COVID vax ve siz!

Bu not, Bill Gates / George Soros / Dr Fauci-Masonic takip çipleri yüzünden COVID vax’ı almayı reddeden dışarıdaki insanları uyarmanız için:

Bill, George ve Masonlar sana gülüyor. Çürük kısa menzilli izleyiciler için çok fazla milyonlar harcamalarına gerek yok. Yıllar önce “onlar” hayatınıza çok daha güvenilir, yüksek güçlü bir izleme cihazı yerleştirdiler. Evet, fiziksel konumunuzu izler, ancak aynı zamanda düşüncelerinizin çoğu da dahil olmak üzere en hassas verilerinizin tümünü toplar. Tüm bu veriler polis, hükümet, büyük şirketler, bilgisayar korsanları ve “araştırmacılar” tarafından özgürce kullanılıyor. Aslında verileriniz, karşı çıktığınız doktrini öğreten kiliseler, düşman siyasi partiler ve Komünist rejimler için mevcuttur! İzleme izleme cihazınız zihninize o kadar derinlemesine sızdı ki ona sevgiyle bakıyorsunuz, her gün ona bakıyorsunuz ve onu sizden almaya çalışan herkese direniyorsunuz!

Daha da kötüsü, izleme izleme cihazınız, duyusal kanallar aracılığıyla beyninize kodlanmış mesajlar gönderebilir!

SİZİN İÇİN ÇOK GEÇ, GİZLİLİK UMUTLARINIZ KALMADI VE TYRANNY TARAFINDAN AŞIRILMIŞTINIZ! TİPLERİN TAKİP EDİLDİĞİ VE İZLENMESİ İÇİN TALEP EDECEK VE TEŞEKKÜR EDECEKSİNİZ! DAHA İNSAN OLDUĞUNDAN EMİN MİSİNİZ?

This Post Has 6 Comments

1. Hasan

Merhabalar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

2. memo

Merhaba bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

3. hatice

Bu konu : ” Takip fişleri, COVID vax ve siz! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 311

4. Aylin

Isparta merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız inanki mükemmel, teraziye tıkladım 28-03-2021 22:26:50

5. Anonim

Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

6. elif yılmaz

Bu konu : ” Takip fişleri, COVID vax ve siz! ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 104

Bir cevap yazın