Herkese merhaba, bir podcast başlatacağım! Barda içki içerken birine anlatacağınız, başınıza gelen bir şeyi hepinizden anlatmak istiyorum.

Hikayeler kayda değer herhangi bir şey olabilir, UFO’lar gibi, tuhaf bir şey gördünüz, tuhaf bir yaratık gördünüz, birinin komik veya tuhaf bir şey yaptığını gördünüz, tuhaf bir şey, gerçekten berbat bir rüya görseniz bile bana anlatın. bunlar, aldığınız veya gördüğünüz bir galibiyetin veya sahip olduğunuz veya gördüğünüz bir başarısızlığın hikayeleri olabilir.

Biraz para kazanıp anında harcadınız mı? Bana bundan bahset!
Kemiklemek istediğiniz birinin önünde kendinizi tamamen utandırdınız mı? Bana bundan bahset!

Gökyüzünde sizi sonsuza dek değiştirecek kadar tuhaf ve derin bir şeye şahit oldunuz mu? Bana bundan bahset!
GME hissesinden çok para kazandınız mı? Bana bundan bahset!

Aşırı ilginç olduğunu düşünmeseniz bile içeri gönderin! Mümkün olduğunca açıklayıcı olun!

Hikayelerinizi letstalkaboutmyass@outlook.com adresine gönderin (biliyorum, biliyorum), işleri harekete geçirdiğimde onu değiştireceğim. Lütfen hikayenizi mevcut en iyi kayıt cihazına kaydedin ve bana e-posta ile gönderin. Kaydedemezseniz, yazılı olarak gönderin ve ya bizim okutun ya da robotun okumasını sağlayın. Henüz emin değilim.

Adının veya sesinin kullanılmasını istemiyorsan sorun değil, bana haber ver. reddit adınızın bir anons edilmesini istiyorsanız, e-postaya ekleyin.

İstediğiniz kadar uzun veya kısa olabilir.

Lütfen küfürü minimumda tutun, ama hikaye buna ihtiyaç duyarsa, siktirin.

Bu yavruyu yerden kaldırıyorum, o yüzden bana katlanın çocuklar.

Katkıda bulunduğunuz için hepinize teşekkür ederim!

Yerden indirdiğimde güncellemeleri burada yayınlayacağım.

Author

21 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, saolun

2. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. (TALEP) Bana tuhaf ve harika olaylarla ilgili hikayelerinizi gönderin! . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 122

3. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

4. Kırıkkale dan kimler var. (TALEP) Bana tuhaf ve harika olaylarla ilgili hikayelerinizi gönderin! . Slm web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 323

5. Kastamonu merkezden ben . Slm paylaşım valla iyi, saolun 01-02-2021 04:56:52

6. Kilis dan kimler var. (TALEP) Bana tuhaf ve harika olaylarla ilgili hikayelerinizi gönderin! . Selam siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 141

7. Bu konu : ” (TALEP) Bana tuhaf ve harika olaylarla ilgili hikayelerinizi gönderin! ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, saolun , mehmet – 260

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım

10. Merhaba siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

11. Slm siten ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” (TALEP) Bana tuhaf ve harika olaylarla ilgili hikayelerinizi gönderin! ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 290

13. Kahramanmaraş dan kimler var. (TALEP) Bana tuhaf ve harika olaylarla ilgili hikayelerinizi gönderin! . Selam web siten valla dikkatimi çekti, şukuladım , – 208

14. Selam web siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

15. Merhaba web siten valla hayran edici, teşekkürler

16. Bu konu : ” (TALEP) Bana tuhaf ve harika olaylarla ilgili hikayelerinizi gönderin! ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden çok iyi, sağolun , Emine – 13

17. Tokat dan kimler var. (TALEP) Bana tuhaf ve harika olaylarla ilgili hikayelerinizi gönderin! . Merhaba sayfanız inanki çok iyi, teşekkürler , ali – 249

18. Elazığ dan kimler var. (TALEP) Bana tuhaf ve harika olaylarla ilgili hikayelerinizi gönderin! . Selam herkese sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 329

19. Sivas merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, sağolun 11-04-2021 04:39:08

20. Bu konu : ” (TALEP) Bana tuhaf ve harika olaylarla ilgili hikayelerinizi gönderin! ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 171

21. Van merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-04-2021 12:10:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link