Farklı bir yaklaşım benimseyen ülkelerin bir listesini almanın faydalı olacağını düşünüyorum. Muhtemelen oraya taşınmak ve aynı zamanda sonuçlarını / ölüm oranlarını izlemek amacıyla.

Sanırım bu kısa bir liste olacak. Brezilya öyle görünüyor ama Bolsonaro’nun hayranı değilim. Tanzanya (başkanın meyve ve hayvanların covid-19 için test edildiğini söylediği yer) bir başka.

Başka neresi?

Author

14 Comments

1. Adıyaman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, şukuladım 10-01-2021 16:32:24

2. Ankara dan kimler var. Talep: Küresel koronavirüs yasakları, aşılar, kitlesel testler ve maskeler politikalarına uymayan ülkelerin bir listesini derleyebilir miyiz? . Merhaba siten cidden iyi, face de paylaştım , Hasan – 187

3. Diyarbakır merkezden ben banu. Slm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-01-2021 18:20:48

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Talep: Küresel koronavirüs yasakları, aşılar, kitlesel testler ve maskeler politikalarına uymayan ülkelerin bir listesini derleyebilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 113

5. Selamlar sayfan ciddiyim güzel, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Talep: Küresel koronavirüs yasakları, aşılar, kitlesel testler ve maskeler politikalarına uymayan ülkelerin bir listesini derleyebilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 13

7. Merhaba herkese web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bu konu : ” Talep: Küresel koronavirüs yasakları, aşılar, kitlesel testler ve maskeler politikalarına uymayan ülkelerin bir listesini derleyebilir miyiz? ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 390

9. Sinop dan kimler var. Talep: Küresel koronavirüs yasakları, aşılar, kitlesel testler ve maskeler politikalarına uymayan ülkelerin bir listesini derleyebilir miyiz? . Mrb sayfan vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 215

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link