Bu, şu anda Afganistan’da sahada olan Taliban olabilir, ama onları tepeden kim finanse ediyor? Bazı ABD varlıklarını ve diğer ülkeleri söylemek kolay, ama bence bu Osmanlı İmparatorluğu’nun yeniden doğuşunun başlangıcıdır. (veya Osmanlı İmparatorluğu’nun yeniden doğuş girişimi)

Erdoğan, Osmanlı İmparatorluğu’nu geri getirmek istediğini defalarca dile getirdi. Bu başlamak için iyi bir yol gibi görünüyor. Orta Doğu’yu ele geçirmek onları tekrar %100 İslami yap ve ilerlemeye devam et.

Siz ne düşünüyorsunuz?

…cdemo92 tarafından gönderildi
[comments]

Author

26 Comments

1. Van merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-08-2021 21:59:28

2. Hatay dan kimler var. “Taliban” Psyop’a kanmayın . Selam sayfa cidden dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 262

3. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok iyi, tebrikler

4. Bu konu : ” “Taliban” Psyop’a kanmayın ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 470

5. Tokat merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın yeminle güzel, twitter da paylaştım 14-08-2021 22:42:17

6. Sakarya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, face de paylaştım 14-08-2021 22:47:47

7. Bu konu : ” “Taliban” Psyop’a kanmayın ” çok güzel. Slm siten gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 264

8. Şırnak merkezden ben Hasan. Slm web siten gerçekten çok iyi, şukuladım 14-08-2021 22:50:02

9. Zonguldak dan kimler var. “Taliban” Psyop’a kanmayın . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 466

10. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

11. Şırnak merkezden ben emin. Merhaba herkese web siten inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 15-08-2021 02:06:40

12. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

13. Merhaba siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

14. Bolu dan kimler var. “Taliban” Psyop’a kanmayın . Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 311

15. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. “Taliban” Psyop’a kanmayın . Merhaba paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 326

16. Osmaniye merkezden ben mehmet. Mrb sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 26-08-2021 20:57:36

17. Bu konu : ” “Taliban” Psyop’a kanmayın ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 102

18. Iğdır merkezden ben ziya. Slm siten inan ki güzel, facebookta paylaştım 02-09-2021 11:07:35

19. Bu konu : ” “Taliban” Psyop’a kanmayın ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 341

20. Hakkari merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 08-09-2021 17:16:51

21. Çorum merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-09-2021 17:23:31

22. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

23. Ardahan dan kimler var. “Taliban” Psyop’a kanmayın . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 124

24. Bu konu : ” “Taliban” Psyop’a kanmayın ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden mükemmel, teşekkürler , Hasan – 493

Write A Comment