Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz?

Kulağa biraz kafa karıştırıcı, aptalca ve komplocu değil, ama çok rastgele bir soruydu, aynı zamanda maskeyi takmaktan nefret eden ve buna karşı olan arkadaşıma sordum, ancak bazen ne yapmanız / yapmak istediğinize bağlı olarak hiçbir yolu yoktur. Arkadaşım son 7 ayda bir mağazaya girmek için maskesini taktığını, onu çıkardığını düşünüyor. Maskesini bir gün boyunca taktığından emin .. Sanırım kaçtı .. ama o haklı olabilir .. 40 dakika alışverişte maskenizi takarsınız .. mağazadan dışarı çıkarsınız .. maskenizi çıkarır .. boom 40 dakika kaydedilir .. umumi yerlerde maskenizi takmazsanız .. ne kadar sürer maske taktığını mı söylüyorsun?

En uzun süre giydiğim 2 saatin adliyede olduğunu hatırlıyorum, bu da süremin çoğunu oluşturuyor .. Yaklaşık 17 saat yüz maskesi kullanımım olduğunu söyleyebilirim.

Bir maske süresi izleyicisine sahip olmak ilginç olurdu

Boktan gönderi için özür dilerim, bu tür işleri kolaylaştıracağını düşündüm

“Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz?” üzerine 15 yorum

1. Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-09-2020 06:26:00

2. Eskişehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hayran bıraktı, saolun 05-09-2020 00:14:11

3. Bayburt merkezden ben ziya. Slm paylaşım süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 17-09-2020 08:58:34

4. Hakkari merkezden ben banu. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:20:29

5. Zonguldak dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 474

6. Sakarya merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok güzel, şukuladım 24-10-2020 00:28:47

Yorum yapın