Kulağa biraz kafa karıştırıcı, aptalca ve komplocu değil, ama çok rastgele bir soruydu, aynı zamanda maskeyi takmaktan nefret eden ve buna karşı olan arkadaşıma sordum, ancak bazen ne yapmanız / yapmak istediğinize bağlı olarak hiçbir yolu yoktur. Arkadaşım son 7 ayda bir mağazaya girmek için maskesini taktığını, onu çıkardığını düşünüyor. Maskesini bir gün boyunca taktığından emin .. Sanırım kaçtı .. ama o haklı olabilir .. 40 dakika alışverişte maskenizi takarsınız .. mağazadan dışarı çıkarsınız .. maskenizi çıkarır .. boom 40 dakika kaydedilir .. umumi yerlerde maskenizi takmazsanız .. ne kadar sürer maske taktığını mı söylüyorsun?

En uzun süre giydiğim 2 saatin adliyede olduğunu hatırlıyorum, bu da süremin çoğunu oluşturuyor .. Yaklaşık 17 saat yüz maskesi kullanımım olduğunu söyleyebilirim.

Bir maske süresi izleyicisine sahip olmak ilginç olurdu

Boktan gönderi için özür dilerim, bu tür işleri kolaylaştıracağını düşündüm

Author

77 Comments

1. Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-09-2020 06:26:00

2. Slm web sitesi vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Merhaba web siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım

4. Burdur merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, sağolun 03-09-2020 14:21:41

5. Denizli merkezden ben mehmet. Mrb web siten inanki hayran bıraktı, şukuladım 03-09-2020 14:59:51

6. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

7. Eskişehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hayran bıraktı, saolun 05-09-2020 00:14:11

8. Bayburt merkezden ben ziya. Slm paylaşım süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 17-09-2020 08:58:34

9. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

10. Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

11. Hakkari merkezden ben banu. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:20:29

12. selamun aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

13. Tokat merkezden ben banu. Slm web siteniz vallaha mükemmel, sağolun 16-10-2020 04:15:02

14. Zonguldak dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 474

15. Sakarya merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok güzel, şukuladım 24-10-2020 00:28:47

16. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, face de paylaştım

17. Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 379

18. Bolu dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . Selam sayfan inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , ali – 194

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha güzel, şukuladım , Gürbüz – 425

20. Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba siten inan ki çok iyi, teşekkürler , mehmet – 389

21. Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun , hatice – 29

22. Sinop dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . Mrb siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 119

23. Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 487

24. Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam sayfan inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 452

25. Van merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 06-12-2020 14:11:25

26. İstanbul merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız inanki çok iyi, twitter da paylaştım 07-12-2020 15:52:33

27. Van dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . Selam paylaşımın süper ötesi çok iyi, sağolun , emin – 413

28. Selamlar siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

29. Tokat dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . Mrb siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 87

30. Slm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

31. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, şukuladım 21-12-2020 21:55:09

32. İzmir dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . Selamlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 137

33. Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 256

34. Mersin dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . Merhabalar siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 316

35. Denizli merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 30-12-2020 19:23:54

36. Selam web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

37. Düzce dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , doruk – 262

38. Elazığ merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın cidden çok güzel, twitter da paylaştım 11-01-2021 00:56:59

39. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun 11-01-2021 21:11:39

40. Eskişehir dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . Mrb paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım , banu – 106

41. Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla mükemmel, sağolun , emin – 19

42. Mersin merkezden ben ali. Slm paylaşım cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-01-2021 13:58:56

43. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz inan ki iyi, sağolun 16-01-2021 18:56:42

44. Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım , hatice – 155

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 75

46. Osmaniye dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . Selam bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 89

47. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

48. Kastamonu merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-01-2021 16:40:54

49. Rize dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . Selam paylaşım harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 460

50. Selam paylaşım cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

51. Aydın dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . Merhaba paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 197

52. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran edici, şukuladım

53. Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 322

54. Antalya dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 298

55. Samsun merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım 28-02-2021 16:53:29

56. selam arkadaşlar web siten valla iyi, facebookta paylaştım

57. Isparta dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . Merhabalar web siteniz ciddiyim mükemmel, şukuladım , doruk – 434

58. Iğdır dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , banu – 446

59. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Selam sayfa yeminle hayran edici, tebrikler 26-03-2021 14:28:06

60. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 224

61. Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım

62. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 302

63. selam arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

64. Selam herkese siteniz harbiden dikkat çekici, sağolun

65. Gürbüz Reply

Selamlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

66. Sinop dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . Selam bu web sitesi yeminle iyi, şukuladım , emin – 26

67. selam arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

68. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 94

69. Adıyaman dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar sayfan valla çok iyi, linkedinde paylaştım , – 100

70. Kırıkkale dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . Merhaba siteniz süper ötesi hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 330

71. Bartın merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 29-04-2021 04:12:30

72. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

73. Gümüşhane dan kimler var. Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm paylaşımın inanki çok iyi, sağolun , doruk – 276

74. Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 152

75. Bu konu : ” Tam 7 aylık kilitlenme süresi içinde, maskenizi taktığınız toplam sürenin (birikimli olarak) ne olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link