Kategoriler
Genel

Tam da Covid-19 Plandemic’in daha saçma olamaz diye düşündüğünüzde ….

Şimdi, kelimenin tam anlamıyla “sağlık uzmanlarımız” var, ne anlama gelirse gelip bize hala evde ve sosyal olarak uzak durmamız gerektiğini söylüyor – protesto etmiyorsak, rüzgara tüm dikkatleri atarak sürüler halinde toplamak tamamen güvenlidir.

Cidden, insanlar bu BS’yi nasıl satın alıyor? Artık gerçekten bilmiyorum.

Plandemi zaten yeterince kötüydü ama şimdi sağlık uzmanları bize Covid-19, doğru derin devlet onaylı protestolar ve ayaklanmalar için toplu toplantılardan kaçındığını söylüyor.

Bana bir mola verin lütfen. Bu tanrısal yıl boyunca bile yarı yolda olmadığımıza inanamıyorum ve seçimler hala aylar sürüyor.

Kasım ayına kadar zirve palyaço dünyasını görmeyeceğiz!

Her şeyden çok bir rant, sadece dünya işlerinin tüm karmaşasını her geçen gün daha güçlü ve daha güçlü buluyorum.

“Tam da Covid-19 Plandemic’in daha saçma olamaz diye düşündüğünüzde ….” için 12 yanıt

Samsun merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-06-2020 09:56:26

Karabük merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-06-2020 09:56:33

Elazığ merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler 08-06-2020 03:37:46

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa cidden hayran edici, face de paylaştım 20-06-2020 23:10:51

selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Aksaray merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 06-07-2020 03:47:38

Manisa merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım yeminle dikkat çekici, saolun 08-07-2020 16:45:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir