Biden Başkan mı

Birçoğu arasında kalan bir yorum.

“Nachdem Trump, her ne kadar yasal olursa olsun Wege ısmarlama şapka, um die Wahlfälschung offenzulegen, bleibt jetzt nur noch die Lösung durch das Militär, welches sogar durch den Eid verpflichtet ist einzuschreiten. kein Teil der USA wie auch London City und der Vatikan Staatstaaten sind. Ich denke, es wird wieder die Republik ausgerufen, und das Volk wird endlich wieder frei. DAs wird Auswirkkungen haben auf die ganze Welt, da fast alle Länder keine özel Staaten, son Gesellschaften sind, die die sogenannten Bürger unterjochen zb mit unrechtmäßigen Steuern, die dem deep state zukommen. Die Amerikaner können jetzt sehen, alles geplant war, um die NWO einzuleiten idi. “

Trump, seçim sahtekarlığını ifşa etmenin tüm yasal yollarını açıkladıktan sonra, şu anda geriye kalan tek çözüm, yeminle bile zorunlu olan ordunun müdahalesi. Sahtecilik için yeterli kanıt var. Washington DC de Vatikan’a aittir ve London City ve Vatikan Devletleri gibi Amerika Birleşik Devletleri’nin bir parçası değildir. Sanırım cumhuriyet yeniden ilan edilecek ve halk sonunda yeniden özgürleşecek. Neredeyse tüm ülkeler devlet değil, sözde vatandaşları, örneğin derin devlete tahakkuk eden hukuksuz vergilerle boyun eğdiren özel toplumlar olduğu için, bunun tüm dünya üzerinde etkisi olacaktır. Amerikalılar artık NWO’ya liderlik etmek için neyin planlandığını görebilirler.

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” Tam olarak ne dediklerini bilmiyorum ama sadece yorumları araştırmak ve İbraniceyi İngilizceye çevirmek çok ilginç. Diğer ülkeler bizimkinden daha uyanık. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla hayran bıraktı, şukuladım , memo – 473

2. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa cidden dikkat çekici, tebrikler 30-01-2021 15:12:15

3. Afyon merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, face de paylaştım 31-01-2021 05:21:28

4. Bu konu : ” Tam olarak ne dediklerini bilmiyorum ama sadece yorumları araştırmak ve İbraniceyi İngilizceye çevirmek çok ilginç. Diğer ülkeler bizimkinden daha uyanık. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, saolun , ziya – 434

5. Afyon merkezden ben Aylin. Slm siten inan ki iyi, saolun 20-02-2021 05:29:18

6. Bu konu : ” Tam olarak ne dediklerini bilmiyorum ama sadece yorumları araştırmak ve İbraniceyi İngilizceye çevirmek çok ilginç. Diğer ülkeler bizimkinden daha uyanık. ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 121

7. Zonguldak dan kimler var. Tam olarak ne dediklerini bilmiyorum ama sadece yorumları araştırmak ve İbraniceyi İngilizceye çevirmek çok ilginç. Diğer ülkeler bizimkinden daha uyanık. . Selamlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun , – 411

8. Bu konu : ” Tam olarak ne dediklerini bilmiyorum ama sadece yorumları araştırmak ve İbraniceyi İngilizceye çevirmek çok ilginç. Diğer ülkeler bizimkinden daha uyanık. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 382

9. Bu konu : ” Tam olarak ne dediklerini bilmiyorum ama sadece yorumları araştırmak ve İbraniceyi İngilizceye çevirmek çok ilginç. Diğer ülkeler bizimkinden daha uyanık. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 376

10. Afyon merkezden ben emin. selam arkadaşlar siten inanki dikkatimi çekti, şukuladım 21-03-2021 03:09:42

11. Balıkesir merkezden ben ali. selamun aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 29-03-2021 23:25:19

12. Ankara merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa gerçekten hayran edici, saolun 30-03-2021 14:25:00

13. Bu konu : ” Tam olarak ne dediklerini bilmiyorum ama sadece yorumları araştırmak ve İbraniceyi İngilizceye çevirmek çok ilginç. Diğer ülkeler bizimkinden daha uyanık. ” çok güzel. Mrb siteniz inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link