Kategoriler
Genel

Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma

• Demokratlar, FDR’nin daha kesin olması, Asya-Amerikan müdahale kampını açıkça sağladı ve kolaylaştırdı.

• Birkaç on yıl öncesine dayanan demokratlar aynı zamanda Afrikalı Amerikalılara insan hakları ve kölelerin kurtuluşu yolunda her adımda KÖPEK EDİYOR.

• Birkaç on yıl sonra, demokratik cumhurbaşkanı, sivil özgürlük şampiyonu ve Amerika’nın büyük kültür kurtarıcısı olan LBJ, genellikle Tonkin Olayı Körfezi olarak bilinen bir komplo kullanarak Hint-Çin’deki savaşı tırmandı.

• Birkaç on yıl daha ilerleyen Bill Clinton, etrafında dönen bir skandala ve bir beyaz ev stajyerine katıldı. Bütün ulusun önünde sahte tanık taşıdı ve halkın dikkatini dağıtmak için eski Yugoslavya’ya karşı büyük bir hava bombardımanı kampanyası başlattı.

• Demokratlar, liberaller, ilerici ve genel sol kanatlılar hala “Yeni Anlaşma” için FDR’yi gözden geçirerek, soykırım ve ırkçı geçmişini rahatça görüp parlıyorlar.

• Sadece bu da değil, demokratlar, liberaller, ilericiler ve pek çok azınlık staj kampını DEMOKRATLARA oy vermek ve muhalefetine KARŞI oylama sebebi olarak belirtiyor. George Takei harika bir örnek.

• Sadece medyanın, akademinin ve güç elitlerinin insanları manipüle etmede ne kadar iyi olduğunu gösteriyor, beyaz süpremacistin şampiyonu olan bir parti, açıkça KKK’ları müttefik eden bir parti, şimdi ırksal azınlıkların tek koruyucusu olarak görülüyor.

• Bu parti, Demokratlar, bugüne kadar Amerika’yı daha fazla gözetim, daha büyük hükümet ve daha otoriter, her şeye gücü yeten, her şeye gücü yeten bir devlet yoluna sürüklemeye çalışıyor. Siyasi manzara değişmedi, Demokratlar hala güç aç, ilkelerden yoksun ve öfke, nefret ve demagojinin yakıtıyla çalışan LBJ’den önceki ile aynı. Pedofili yarın Ameirca’da popülerse, ilk minoseksüel adayı gururla sunarlarsa lütfen şaşırmayın. Oh bekle, belki bu sefer eğrinin önünde olabilirler.

• Onlara oy vermemeniz gerektiğini söylemiyorum ve kesinlikle GOP için oy vermeniz gerektiğini söylemiyorum, Amerikalı değilim, umrumda değil. Ben sadece kendinizi solcu bir liberal olarak görürseniz, aynı zamanda kendinizi devlete karşı uyanık olarak gördüğünüzü, aynı zamanda bir özgürlük aşığı olduğunuzu, o zaman büyük bir Siyah Ayna-ish dünya görüşü ve roket bilimi düzeyinde etkileyici bir beyniniz olduğunu söylüyorum. jimnastik kafanda oluyor.

• Ev yöneticisi olarak bir tilki için köklenen bir tavuğu düşünün. Ya da korunmak için gri bir kurt etrafında toplanan bir koyun düşünün.

Nereden geldiğim bir sözümüz var: Satmayın ve trafikeriniz için defter tutma.

Kanmayın.

“Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma” için 6 yanıt

Yozgat merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 20-05-2020 13:22:44

Karabük merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 21-05-2020 19:19:17

İzmir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 29-05-2020 23:50:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir