• Demokratlar, FDR’nin daha kesin olması, Asya-Amerikan müdahale kampını açıkça sağladı ve kolaylaştırdı.

• Birkaç on yıl öncesine dayanan demokratlar aynı zamanda Afrikalı Amerikalılara insan hakları ve kölelerin kurtuluşu yolunda her adımda KÖPEK EDİYOR.

• Birkaç on yıl sonra, demokratik cumhurbaşkanı, sivil özgürlük şampiyonu ve Amerika’nın büyük kültür kurtarıcısı olan LBJ, genellikle Tonkin Olayı Körfezi olarak bilinen bir komplo kullanarak Hint-Çin’deki savaşı tırmandı.

• Birkaç on yıl daha ilerleyen Bill Clinton, etrafında dönen bir skandala ve bir beyaz ev stajyerine katıldı. Bütün ulusun önünde sahte tanık taşıdı ve halkın dikkatini dağıtmak için eski Yugoslavya’ya karşı büyük bir hava bombardımanı kampanyası başlattı.

• Demokratlar, liberaller, ilerici ve genel sol kanatlılar hala “Yeni Anlaşma” için FDR’yi gözden geçirerek, soykırım ve ırkçı geçmişini rahatça görüp parlıyorlar.

• Sadece bu da değil, demokratlar, liberaller, ilericiler ve pek çok azınlık staj kampını DEMOKRATLARA oy vermek ve muhalefetine KARŞI oylama sebebi olarak belirtiyor. George Takei harika bir örnek.

• Sadece medyanın, akademinin ve güç elitlerinin insanları manipüle etmede ne kadar iyi olduğunu gösteriyor, beyaz süpremacistin şampiyonu olan bir parti, açıkça KKK’ları müttefik eden bir parti, şimdi ırksal azınlıkların tek koruyucusu olarak görülüyor.

• Bu parti, Demokratlar, bugüne kadar Amerika’yı daha fazla gözetim, daha büyük hükümet ve daha otoriter, her şeye gücü yeten, her şeye gücü yeten bir devlet yoluna sürüklemeye çalışıyor. Siyasi manzara değişmedi, Demokratlar hala güç aç, ilkelerden yoksun ve öfke, nefret ve demagojinin yakıtıyla çalışan LBJ’den önceki ile aynı. Pedofili yarın Ameirca’da popülerse, ilk minoseksüel adayı gururla sunarlarsa lütfen şaşırmayın. Oh bekle, belki bu sefer eğrinin önünde olabilirler.

• Onlara oy vermemeniz gerektiğini söylemiyorum ve kesinlikle GOP için oy vermeniz gerektiğini söylemiyorum, Amerikalı değilim, umrumda değil. Ben sadece kendinizi solcu bir liberal olarak görürseniz, aynı zamanda kendinizi devlete karşı uyanık olarak gördüğünüzü, aynı zamanda bir özgürlük aşığı olduğunuzu, o zaman büyük bir Siyah Ayna-ish dünya görüşü ve roket bilimi düzeyinde etkileyici bir beyniniz olduğunu söylüyorum. jimnastik kafanda oluyor.

• Ev yöneticisi olarak bir tilki için köklenen bir tavuğu düşünün. Ya da korunmak için gri bir kurt etrafında toplanan bir koyun düşünün.

Nereden geldiğim bir sözümüz var: Satmayın ve trafikeriniz için defter tutma.

Kanmayın.

Author

92 Comments

1. Yozgat merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 20-05-2020 13:22:44

2. Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

3. Selam web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Karabük merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 21-05-2020 19:19:17

5. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 29-05-2020 23:50:18

6. merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, sağolun

7. Samsun merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 07-06-2020 14:57:53

8. Aydın merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi vallaha çok iyi, tebrikler 16-06-2020 07:01:07

9. Isparta merkezden ben ziya. Mrb paylaşım gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 21-06-2020 12:16:03

10. Mersin merkezden ben gaye. Selam siten valla hayran edici, teraziye tıkladım 28-06-2020 04:24:10

11. Merhaba web siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

12. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

13. Selam siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

14. Tekirdağ merkezden ben ali. Selam herkese siteniz gerçekten mükemmel, saolun 13-07-2020 01:54:22

15. Merhaba herkese siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

16. selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, şukuladım

17. Mrb sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

18. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

19. Selam herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

20. Selam herkese siteniz inanılmaz hayran edici, teşekkürler

21. Osmaniye merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 04-08-2020 19:34:11

22. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım

23. Selam herkese web siteniz valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

24. Erzincan merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız süper ötesi güzel, tebrikler 12-08-2020 20:50:51

25. Sivas merkezden ben banu. Selamlar siten süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 13-08-2020 17:08:56

26. Merhabalar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

27. Mrb web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

28. Isparta merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 28-08-2020 16:54:28

29. selamun aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

30. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

31. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

32. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

33. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

34. Merhaba sayfa yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

35. Sinop merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, sağolun 28-09-2020 23:20:53

36. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

37. Çanakkale merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-10-2020 06:00:01

38. Rize dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . Selam herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 360

39. Şanlıurfa merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-11-2020 06:13:09

40. Hatay dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . Slm paylaşımınız valla hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 491

41. Bu konu : ” Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 252

42. Bu konu : ” Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 246

43. Merhabalar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

44. Amasya dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . Merhaba paylaşımınız cidden hayran edici, saolun , doruk – 184

45. Selam herkese paylaşım yeminle iyi, linkedinde paylaştım

46. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, saolun

47. Bu konu : ” Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 431

48. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-12-2020 13:34:31

49. Bu konu : ” Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 393

50. Merhaba sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

51. Van dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 192

52. Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

53. Giresun merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi valla güzel, teşekkürler 21-12-2020 10:51:22

54. Ankara merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız inan ki güzel, facebookta paylaştım 28-12-2020 15:33:06

55. Kars dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 308

56. Bu konu : ” Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, saolun , memo – 234

57. Tunceli dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . Merhabalar siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 437

58. Kütahya merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 19-01-2021 19:44:06

59. Bu konu : ” Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 19

60. Merhabalar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

61. Bitlis merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler 03-02-2021 04:51:42

62. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

63. Bu konu : ” Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım , ali – 436

64. Eskişehir dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 201

65. Samsun merkezden ben emin. Merhabalar sayfanız yeminle hoşuma gitti, sağolun 28-02-2021 14:23:10

66. İstanbul dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . Slm web siteniz vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 372

67. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 24-03-2021 18:53:39

68. Kütahya dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . Selamın aleyküm siten cidden hayran edici, şukuladım , doruk – 184

69. Aksaray merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim iyi, saolun 11-04-2021 13:49:27

70. Bu konu : ” Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma ” çok güzel. Merhaba siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 417

71. Niğde dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . Selamlar web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım , ali – 193

72. Bu konu : ” Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 288

73. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 27-04-2021 20:10:49

74. Merhaba siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

75. Ağrı dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . Selamlar siteniz cidden iyi, facebookta paylaştım , – 438

76. Bursa dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, sağolun , gaye – 422

77. Aydın dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . Selamlar web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , doruk – 385

78. Elazığ dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 135

79. Giresun dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . selamun aleyküm sayfan inan ki çok iyi, face de paylaştım , ali – 161

80. Bu konu : ” Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 214

81. Bingöl merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım 25-05-2021 00:43:11

82. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, saolun 27-05-2021 11:00:21

83. Ağrı merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 29-05-2021 18:13:54

84. İzmir dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . Selam paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 222

85. Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

86. Bu konu : ” Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 145

87. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

88. Mersin dan kimler var. Tamam, Asyalı adam burada, sadece bir hatırlatma . Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link