Steven m greer haklıysa ve hükümet onun devam etmesini istemiyorsa, o zaman neden filmleri insanların izlemesi için açık olsun? Bir yandan hükümetin medya üzerinde tam kontrole sahip olduğunu ve neyi gösterip neyi göstermeyeceğini seçtiğini, diğer yandan da aynı platformu “gerçeği” getirmek için kullandığını söylüyor.

… Ok-Marketing-1985 tarafından gönderildi
[comments]

Author

6 Comments

1. Samsun merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 22-03-2021 16:39:46

2. Bu konu : ” tamam beşinci türden yakın karşılaşmaları izledim ve bir sorum var ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, saolun , Emine – 499

3. Nevşehir merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-04-2021 20:02:13

4. Bu konu : ” tamam beşinci türden yakın karşılaşmaları izledim ve bir sorum var ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım , Emine – 448

5. Kilis merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 15-04-2021 14:39:50

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link