SS#: Mike Lindell’den bir alıntı:

Lindell: Şu anda tüm siber adli tıp uzmanlarını dört gruba ayıracağız. ama bugün yaptığımız şeyi bırakmadan önce sana söylemek istiyorum. Paneli bu gece saat 9’a kadar bütün gün burada tutacağız. Saat yedide tüm dünyanın kaçırmak istemeyeceği bir şey gelecek.”

“Tam burada arka duvarda, saat birde bir siber merkez olacak. Herhangi bir duruma girebileceksiniz ve bu size büyük yalanın ne olduğunu gösterecek. Ve sonra gerçeğin ne olduğunu gösterecek. Ve altı değişken eyalet ilçesinde olan verilere dayanarak kurulan ilçeleri koyacaksınız. Biliyorum çoğunuz Maricopa, Fulton ilçesine gideceksiniz… Buradaki ana sahnede büyük yalanın ne olduğuna dair bir harita başlayacaktı. Bu büyük bir yalan ve ayrıca gün boyunca burada sahte bir seçim yapacağız. Hepiniz gün boyunca oy verebilirsiniz. İlk seçimin ne zaman başlayacağını size bildireceğim. İçeri girebilirsin, oy verirsin ve biz oyları doldurduğumuzda… Şimdi bir hacker içeri girip onu çevireceğiz. Yönlendiriciler var, yani saldırabilecekleri üç temas noktası var.

Siber uzmanlar, Mike Lindell’in verilerini incelemek ve 5 Milyon Dolarlık ödül için rekabet etmek için ayrı gruplara ayrılıyor.

Aslında biraz havalı görünüyor!

Düzenleme: Sözde 7PM CST / 8 PM Doğu’da büyük açıklama

Teşekkürler …OsitaMaria!

DÜZEN 2: Tamam, bunu 10 dakika izledim… Bu baharatlı!!!

23 Comments

1. Bu konu : ” Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 15

2. Ağrı dan kimler var. Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve . Merhabalar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 50

3. Tokat dan kimler var. Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve . Slm bu web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım , mehmet – 366

4. Bu konu : ” Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 116

5. Bolu merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siten vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2021 09:39:45

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle iyi, tebrikler , elif yılmaz – 249

7. Trabzon dan kimler var. Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 471

8. Bu konu : ” Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 229

9. Bu konu : ” Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 129

10. Kütahya merkezden ben ahmet. Slm web siteniz ciddiyim iyi, face de paylaştım 30-08-2021 04:48:07

11. Kahramanmaraş dan kimler var. Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hayran edici, saolun , – 214

12. Bu konu : ” Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 20

13. Kırıkkale merkezden ben emin. Selam siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-09-2021 23:21:47

14. Bu konu : ” Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz çok güzel, tebrikler , Aylin – 246

15. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, şukuladım , elif yılmaz – 118

16. Bu konu : ” Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun , – 178

17. Bursa dan kimler var. Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve . Mrb paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 233

18. Giresun merkezden ben ahmet. Mrb sayfa ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 13-09-2021 00:50:56

19. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 414

20. Sivas dan kimler var. Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve . selamun aleyküm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 473

21. Kırklareli dan kimler var. Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve . Slm siten cidden hayran edici, sağolun , banu – 433

22. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

23. Bu konu : ” Tamam, bu Mike Lindell olayının aptalca olabileceğini düşündüm ama sonra bu alıntıyı okudum ve ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 391

Write A Comment