(Tam Açıklama: 2016’da ona oy vermedim, bu yıl planlamadım. Lütfen beni partizan tartışmalarından kurtarın.)

Son birkaç gün içinde, bazı çirkin ve hiperbolik iddialar içeren oldukça saçma Trump karşıtı paylaşımlar gördüm. “sınırda bebekler annelerinin kollarından koparıldı” veya “protestocuları terörize etmek için federal birlikler gönderdiler” ve “Amerikan demokratik denetim ve denge sistemlerinin çoğunu söktüler” veya “aktif olarak işlenen ve Amerika’nın her alanında beyaz üstünlükçü yapıları ve sistemleri her gün ilerletti “

Yani, wtf? Elbette hiçbir şey kaynaklı değil, tek bir bağlantı bile. Onun bir aziz olmadığını ve kirli, aşağılık bir bokun içinde olduğunu anlıyorum ama bunlar çok açık, büyük çarpıtmalar ya da sadece düpedüz yalanlar. Bu son ifade özellikle geri zekalı köpek pisliği.

TDS’yi biliyorum ama bu kadar çok insan gerçekten bu sıcak çöpü mü alıyor? Birisiyle ne kadar aynı fikirde olmadığınız veya birinden nefret edebileceğiniz umurumda değil. Gerçek hala gerçektir ve her şeyden önce önemlidir.

Medya tarafından pek çok insanın beyninin yıkandığını düşündürüyor ve bu beni düşündürdü …

Trump’ın göreve gelmesinden bu yana en kötü, en kesin suçları veya ihlalleri nelerdir? Açıkça kanıtlanabilir veya en azından güvenli bir şekilde gerçek olduğu varsayılabilir?

Dürüstçe soruyorum, çünkü bir şey bulmaya çalıştığımda çoğunlukla ya internette tekrar tekrar dolaşan söylentiler ya da sadece düşük seviyeli amatör saçmalıklar, Obama, Clinton ya da Poppy Bush düzeyinde hiçbir şey yok.

Author

99 Comments

1. Bingöl merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, saolun 13-08-2020 18:58:30

2. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teşekkürler 13-08-2020 22:09:45

3. Siirt merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, saolun 15-08-2020 21:38:00

4. Artvin merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-08-2020 14:39:57

5. Samsun merkezden ben ali. Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, tebrikler 25-08-2020 15:08:33

6. Yozgat merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:53:41

7. Merhaba bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Selam herkese siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

9. Sakarya merkezden ben doruk. Mrb sayfanız inanılmaz hayran edici, sağolun 08-09-2020 04:24:09

10. Kırşehir merkezden ben ali. Slm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sağolun 17-09-2020 08:21:21

11. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-09-2020 10:18:11

12. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

13. Gümüşhane merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-09-2020 06:41:59

14. Sinop merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:14:06

15. Selam sayfanız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

16. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

17. Amasya merkezden ben . Slm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-10-2020 05:38:00

18. Kırklareli merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 22-10-2020 05:50:22

19. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

20. Sivas merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten iyi, facebookta paylaştım 03-11-2020 18:48:41

21. Selam herkese bu web sitesi valla mükemmel, teşekkürler

22. Selamlar siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

23. Kars dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 25

24. Antalya merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 23-11-2020 22:42:59

25. Sinop dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . selamun aleyküm web siteniz cidden çok güzel, tebrikler , Aylin – 441

26. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . Selamlar web siten süper ötesi çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 448

27. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler

28. Sakarya dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . selamun aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 485

29. Slm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

30. Bayburt dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . Selamın aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, tebrikler , banu – 159

31. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, saolun , – 34

32. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok güzel, saolun , gaye – 436

33. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler , memo – 6

34. Zonguldak merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz güzel, sağolun 01-01-2021 03:21:22

35. Konya dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . Selam web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 334

36. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 485

37. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. Selamlar siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 262

38. Erzincan dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . Slm web siteniz valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 249

39. Giresun merkezden ben doruk. Merhaba sayfan süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 11-01-2021 13:48:10

40. selamun aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

41. Erzurum dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . selam arkadaşlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 269

42. Şırnak dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . Slm sayfan valla mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 209

43. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 341

44. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım , hatice – 290

45. Edirne dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . Selam paylaşımınız inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 312

46. Bingöl dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 129

47. Şırnak dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 135

48. Ankara merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-02-2021 13:24:13

49. Merhabalar paylaşımın vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

50. İzmir merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 08-02-2021 12:37:13

51. Edirne merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız vallaha mükemmel, tebrikler 09-02-2021 10:49:43

52. Hatay merkezden ben . Merhabalar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 11-02-2021 15:33:58

53. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi iyi, tebrikler , ali – 237

54. Karaman dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . Merhaba herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 307

55. Mersin merkezden ben emin. Slm sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-02-2021 08:35:33

56. Diyarbakır dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 364

57. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 356

58. Bitlis merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 12:06:56

59. Osmaniye dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . Merhabalar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 146

60. Hatay dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . Selamın aleyküm siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 63

61. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

62. Hatay dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 351

63. Amasya merkezden ben Hasan. Slm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 23-03-2021 23:45:24

64. Yozgat merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 25-03-2021 11:08:58

65. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 32

66. merhaba arkadaşlar paylaşım valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

67. Konya dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . Mrb bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 223

68. Kayseri merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, teşekkürler 14-04-2021 21:50:18

69. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 316

70. Kilis dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 341

71. Muğla merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan inan ki hoşuma gitti, sağolun 24-04-2021 00:31:55

72. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 24-04-2021 01:51:31

73. Bursa merkezden ben mehmet. Mrb web siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 30-04-2021 11:44:28

74. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım valla çok güzel, facebookta paylaştım 02-05-2021 09:33:27

75. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 399

76. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi dikkat çekici, saolun , Emine – 323

77. Merhaba herkese paylaşım valla dikkatimi çekti, saolun

78. Merhaba sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım

79. Kocaeli dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . selam arkadaşlar sayfa valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 388

80. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 428

81. Hatay dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . Selamlar web siten yeminle çok iyi, tebrikler , memo – 139

82. Bitlis merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 17-06-2021 10:00:29

83. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 84

84. Siirt merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 24-06-2021 09:31:23

85. Kırıkkale merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi iyi, sağolun 25-06-2021 21:05:04

86. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 160

87. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-07-2021 09:26:01

88. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Emine – 284

89. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

90. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 18

91. Zonguldak merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 23:35:49

92. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. Selamlar sayfa valla iyi, face de paylaştım , – 483

93. Gaziantep merkezden ben hatice. Slm sayfanız inan ki hayran bıraktı, şukuladım 25-07-2021 05:25:58

94. Erzincan dan kimler var. Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … . Merhabalar paylaşımın gerçekten iyi, twitter da paylaştım , ali – 453

95. Bu konu : ” Tamam, çok apaçık bir şekilde çılgın Trump disinfo tüm sosyal medyada asılı. Yasal bir sorum var … ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ziya – 60

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link