Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde …

İnsanlardan kendilerini kilitlemelerini istemek dışında başka bir şey yapmadıklarını tahmin etmek. Komplo teorilerine razı olsan iyi olur.

Bu süre zarfında NWO vizyonları vb. İle kaç tesadüfden bahsetmiyorum bile. Ve gerçek cumhurbaşkanları ve lider, televizyonda bizi istedikleri zaman nasıl sosyal mesafe alamazlar. Ve ünlülerin hepsi bize gerçek olduğunu bildirmeyi başardı ve şimdi hiçbir ünlüler hapiste olmadıkça bunu elde edemiyorlar. Söyleyecek çok şey var. Çok.

“Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde …” üzerine 126 yorum

1. Kocaeli merkezden ben ziya. Mrb sayfanız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 09-04-2020 18:34:15

2. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-04-2020 04:17:58

3. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, saolun 15-04-2020 16:40:45

4. Tokat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-04-2020 22:15:31

5. Mersin merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 17-04-2020 04:58:09

6. Samsun merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-04-2020 19:48:52

7. Sinop merkezden ben banu. Mrb web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 18-04-2020 12:06:57

8. Antalya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım 19-04-2020 18:57:44

9. Giresun merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 25-04-2020 17:49:25

10. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-04-2020 02:37:11

11. Malatya merkezden ben Aylin. Mrb web siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-04-2020 21:54:01

12. Erzurum merkezden ben ali. Slm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 03-05-2020 21:58:08

13. Bursa merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım 03-05-2020 21:58:13

14. Hatay merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 03-05-2020 21:58:31

15. Bartın merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-05-2020 21:58:32

16. Kocaeli merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 03-05-2020 21:58:35

17. Bolu merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok iyi, saolun 03-05-2020 21:58:42

18. Ordu merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-05-2020 21:58:46

19. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-05-2020 21:58:50

20. Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 03-05-2020 21:58:55

21. Yalova merkezden ben mehmet. Selam web siteniz gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-05-2020 11:18:08

22. Bayburt merkezden ben ali. Merhabalar siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-05-2020 05:05:05

23. Uşak merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 01-06-2020 07:45:57

24. Balıkesir merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-07-2020 10:18:56

25. Düzce merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 11-07-2020 14:28:13

26. Bitlis merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 05-08-2020 02:09:03

27. Bingöl merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 01-09-2020 09:22:34

28. Ardahan merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-09-2020 06:56:07

29. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-09-2020 09:34:06

30. Muğla merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-09-2020 19:13:14

31. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın gerçekten mükemmel, şukuladım 02-10-2020 19:33:05

32. Uşak merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 06-10-2020 01:49:07

33. İstanbul dan kimler var. Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … . Selam herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 432

34. Bu konu : ” Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten çok iyi, şukuladım , banu – 221

35. Bu konu : ” Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 166

36. Denizli merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-11-2020 16:32:55

37. Bu konu : ” Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 323

38. Tokat dan kimler var. Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … . Merhabalar sayfa harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 349

39. Bu konu : ” Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 383

40. Malatya dan kimler var. Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … . Merhabalar sayfanız vallaha mükemmel, şukuladım , hatice – 345

41. Bu konu : ” Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 24

42. Aydın dan kimler var. Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … . Merhaba web sitesi cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 343

43. Kayseri dan kimler var. Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … . Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 268

44. Erzincan dan kimler var. Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 275

45. İzmir dan kimler var. Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 191

46. Bu konu : ” Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 418

47. Bu konu : ” Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 267

48. Siirt dan kimler var. Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … . Selam siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 386

49. Muş dan kimler var. Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … . Slm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, saolun , emin – 140

50. Bu konu : ” Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 251

51. Elazığ dan kimler var. Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, şukuladım , doruk – 139

52. Rize dan kimler var. Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … . merhaba arkadaşlar sayfa inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 273

53. Bu konu : ” Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden güzel, teraziye tıkladım , ali – 140

54. Bu konu : ” Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 334

55. Bu konu : ” Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 126

56. Bu konu : ” Tamam Coronavirus bir aldatmaca değil. Ancak … Belirli milyarderler ve hükümetler milyonlarca ölümü öngördüğünde ve yarasa yiyen bazı insanların Çin’den geldiği bir virüs için dünya tarihindeki en büyük ekonomiyi yok ettiğinde … ” çok güzel. Selam siten inanılmaz iyi, tebrikler , ziya – 310

57. Siirt merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, sağolun 24-01-2021 03:06:09

58. Karaman merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-01-2021 09:41:31

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link