Geçtikleri bu acil durum tam bir çılgınlık ve ülke çapında cep telefonu kesintileri, Çinlilerin evlerini değerinin çok üzerinde satın almaları, sınırın öte tarafına SOS gönderen insanlar hakkında yazılar gördü. Seni hiçbir şey için alıkoyabilirler ve göründüğü kadarıyla tüm pisliğini alabilirler mi? Başlamadan önce tüm bu bok hakkında sızdırılmış bir Kanadalı e-posta olduğunu biliyorum, sanırım, erkeklerin ne düşünüyorsun?

10 Comments

1. Bu konu : ” Tamam, Kanada’da neler oluyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 247

2. Samsun dan kimler var. Tamam, Kanada’da neler oluyor? . Merhaba herkese sayfa inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 237

3. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Balıkesir dan kimler var. Tamam, Kanada’da neler oluyor? . Selam paylaşımın inanılmaz mükemmel, şukuladım , ziya – 446

5. Karabük dan kimler var. Tamam, Kanada’da neler oluyor? . Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , emin – 68

6. selamun aleyküm sayfan harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

7. Bu konu : ” Tamam, Kanada’da neler oluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, saolun , ali – 370

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link