Geçtikleri bu acil durum tam bir çılgınlık ve ülke çapında cep telefonu kesintileri, Çinlilerin evlerini değerinin çok üzerinde satın almaları, sınırın öte tarafına SOS gönderen insanlar hakkında yazılar gördü. Seni hiçbir şey için alıkoyabilirler ve göründüğü kadarıyla tüm pisliğini alabilirler mi? Başlamadan önce tüm bu bok hakkında sızdırılmış bir Kanadalı e-posta olduğunu biliyorum, sanırım, erkeklerin ne düşünüyorsun?

34 Comments

1. Mrb siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Tamam, Kanada’da neler oluyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 247

3. Samsun dan kimler var. Tamam, Kanada’da neler oluyor? . Merhaba herkese sayfa inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 237

4. Selam sayfa yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

5. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. Balıkesir dan kimler var. Tamam, Kanada’da neler oluyor? . Selam paylaşımın inanılmaz mükemmel, şukuladım , ziya – 446

7. Karabük dan kimler var. Tamam, Kanada’da neler oluyor? . Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , emin – 68

8. selamun aleyküm sayfan harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Tamam, Kanada’da neler oluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, saolun , ali – 370

10. Kayseri dan kimler var. Tamam, Kanada’da neler oluyor? . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 94

11. Bursa dan kimler var. Tamam, Kanada’da neler oluyor? . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 467

12. Giresun merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok güzel, saolun 07-05-2021 02:30:09

13. Edirne merkezden ben ali. Merhabalar siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 16-05-2021 08:22:46

14. Isparta merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım 22-05-2021 08:07:52

15. Bu konu : ” Tamam, Kanada’da neler oluyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 48

16. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

17. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, şukuladım

18. Şanlıurfa merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 05-06-2021 10:20:49

19. Gaziantep merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 07-06-2021 18:31:22

20. Giresun dan kimler var. Tamam, Kanada’da neler oluyor? . Slm sayfan inanki çok iyi, teşekkürler , gaye – 248

21. Isparta dan kimler var. Tamam, Kanada’da neler oluyor? . Selamlar sayfa cidden çok güzel, face de paylaştım , memo – 441

22. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. Denizli dan kimler var. Tamam, Kanada’da neler oluyor? . Slm paylaşım süper ötesi iyi, şukuladım , emin – 142

24. Bu konu : ” Tamam, Kanada’da neler oluyor? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun , memo – 170

25. İstanbul dan kimler var. Tamam, Kanada’da neler oluyor? . Selam herkese paylaşımınız cidden güzel, tebrikler , ziya – 262

26. Gürbüz Reply

Merhabalar web siten gerçekten çok iyi, teşekkürler

27. Bu konu : ” Tamam, Kanada’da neler oluyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım , – 270

28. Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız gerçekten hayran edici, teşekkürler 15-07-2021 10:56:41

29. Selam herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

30. Bu konu : ” Tamam, Kanada’da neler oluyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , – 136

31. Bu konu : ” Tamam, Kanada’da neler oluyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla çok güzel, sağolun , – 87

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link