Uzun zamandır gizlenen ilk poster.

Bu yüzden annem Vax’i Mayıs ayının sonu, ikinci bir Haziran ortası aldı sanırım. 4 hafta sonra bir yumru buldu ve ona endişelenmemesini söylediler falan filan, vax ile önemli değil. İyi ki gitmedi. Şimdi onun meme kanseri olduğunu öğreniyoruz ama aniden bunun Vax wtf ile ilgisi yok mu? Bu anlamsız değil mi? Tüm doktorlar ona Vax’in neden olduğunu söyleyip sonra dönüp kanser olduğuna göre (ki bundan sonsuza kadar bahsedebiliriz) bunun Vax’tan kaynaklanmadığını nasıl söyleyebilirler? Beni yanlış anlama, kesinlikle bir aptalım, ama tüm bu boklar son zamanlarda beni İncil’immiş gibi okumaya başladı. Tıpkı ataç ve 50’li ve 60’lı yıllardaki tüm Vax deneyleri gibi bu bok aklımı kaçırıyor..

Tldr: annem Vax’i aldı. Doktor yumru buldu. Vax’in iyi olmasına neden olduğunu söyledi. Şimdi kanser ve sorun Vax değildi..

Bilmiyorum, ölesiye endişeli ve onlara karşı koymak için ne halt etmem gerektiğini anlamak istiyorum çünkü onların lanet olası test konusu olmayacağım..

Author

19 Comments

1. Bu konu : ” Tamam meme kanseri ve vax ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 257

2. Bu konu : ” Tamam meme kanseri ve vax ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 259

3. Bu konu : ” Tamam meme kanseri ve vax ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 379

4. Ankara merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, sağolun 27-07-2021 02:15:41

5. Gümüşhane dan kimler var. Tamam meme kanseri ve vax . Merhaba paylaşımın cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 164

6. Afyon merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 03-08-2021 00:41:43

7. Bu konu : ” Tamam meme kanseri ve vax ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 194

8. Amasya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 09-08-2021 01:24:59

9. Bu konu : ” Tamam meme kanseri ve vax ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 255

10. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

11. Bursa merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sağolun 21-08-2021 05:51:06

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tamam meme kanseri ve vax ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 174

13. Muğla merkezden ben memo. Selamlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 31-08-2021 18:59:46

14. Bayburt merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-09-2021 20:31:04

15. Bu konu : ” Tamam meme kanseri ve vax ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 97

16. Gaziantep dan kimler var. Tamam meme kanseri ve vax . merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 323

17. Trabzon merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 16-09-2021 01:36:14

18. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, teşekkürler

Write A Comment