ss: Yıkanmamış büyük kitlelere ve işçi sınıfına açıkça kötülük gösteren sayısız aristokrat nüfusun azalmasından bahsetti ve … sizden deneysel bir aşı yaptırmanızı istiyorlar. ABD nüfusunun 2025 yılına kadar 89 milyona düşmesini istediklerini açık bir şekilde söylediler … ve insanlar bu DNA / RNA çekimlerini mi yapıyor? İnsanlar ne kadar aptal olabilir?

Author

16 Comments

1. Ardahan dan kimler var. Tamam mı. gerçek konuşma – dünya çapında 951 milyon doz ortak aşı verildi. ABD bunlardan 216 milyonunu aldı . Slm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 206

2. Selamlar paylaşımın harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

3. Selamın aleyküm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

4. Bilecik dan kimler var. Tamam mı. gerçek konuşma – dünya çapında 951 milyon doz ortak aşı verildi. ABD bunlardan 216 milyonunu aldı . Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 101

5. Isparta dan kimler var. Tamam mı. gerçek konuşma – dünya çapında 951 milyon doz ortak aşı verildi. ABD bunlardan 216 milyonunu aldı . Mrb web siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 136

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Tamam mı. gerçek konuşma – dünya çapında 951 milyon doz ortak aşı verildi. ABD bunlardan 216 milyonunu aldı . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 10

7. Uşak dan kimler var. Tamam mı. gerçek konuşma – dünya çapında 951 milyon doz ortak aşı verildi. ABD bunlardan 216 milyonunu aldı . selam arkadaşlar web siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 122

8. Samsun dan kimler var. Tamam mı. gerçek konuşma – dünya çapında 951 milyon doz ortak aşı verildi. ABD bunlardan 216 milyonunu aldı . Slm sayfanız süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 50

9. Tokat merkezden ben ahmet. Slm sayfanız inanılmaz mükemmel, teşekkürler 07-05-2021 02:26:27

10. Yalova merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 07-05-2021 03:21:02

11. Elazığ merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, saolun 11-05-2021 01:58:46

12. Gaziantep dan kimler var. Tamam mı. gerçek konuşma – dünya çapında 951 milyon doz ortak aşı verildi. ABD bunlardan 216 milyonunu aldı . Selam herkese sayfan süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 14

13. Bu konu : ” Tamam mı. gerçek konuşma – dünya çapında 951 milyon doz ortak aşı verildi. ABD bunlardan 216 milyonunu aldı ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım , hatice – 325

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link