Birincisi, grip değil. Grip, insan vücudunda tahmin edilebilir bir yol izleyerek yaşınıza / cinsiyetinize vb. Bakılmaksızın hepimizin bildiği düzenli grip semptomları ile neredeyse hiç ayrım gözetmeden hastalanmanıza neden olur. seni öldürüyor, ama bunun sebebi bağışıklık sisteminizin çok iyi olmaması. Mantıklı, bu etkileri hesaba katabilirsiniz. Şimdi Covid tuhaf bir piç. Elbette, özellikle yaş, obezite, komorbiditeler, erkek cinsiyeti vb. ‘Risk faktörleri’ olduğunu söylüyorlar. Anekdot olarak, bunun bir boktan olduğunu söylemeliyim. Vücut kitle indeksi 37 olan, erkek cinsiyeti ve diyabeti olan seksen beş yaşında hastam oldu biraz kötü hissediyor. Aşılanmamış hemşirelerden öksürük ve kusan pozitif hastalar gördüm ve tahmin et ne oldu? Bu hemşireler asla pozitif test etmedi. Ve tabii ki, bundan ölen insanları da gördüm, herhangi bir sinir bozucu virüsten ölecek yaşlı insanlar. Ölümlerinden önce bu insanlar da ateşlenmedi, öksürmedi, sadece yemeyi bıraktı ve yürüme yeteneğini kaybetti. Grip değil. Benzeri bile değil. Görünüşe göre çalışanlarımızdan bazıları, onları kıçından ısırırsa, covid’i yakalayamadı. Diğerleri onun tarafından katlandı. Benzer yaş, kilo vb. Sanırım demek istediğim, evet, covid gerçek bir şey, tıpkı bir hastalığı gibi, insanları yeterince hasta ediyor; ama hiçbir şekilde ayrım gözetmez. Görünüşe göre kurbanlarını oldukça seçici bir şekilde ‘seçiyor’, özellikle yüksek oranda A kan grubu hastamız var. Muhtemelen belirli genler bireyleri daha duyarlı hale getirir, ancak bu bir virüs için standart değildir ve kesinlikle epik boyutlarda bir pandemi oluşturduğu kesin değildir. Sebebi ne olursa olsun belirli bir fizyolojiyi diğerlerinden daha fazla hedeflemek için tasarlandığını öneririm. Ve güven bana, eğer normal bir RN olarak bu kalıbı fark ettiysem, o zaman yüksek mevkilerdekilerin de bildiğine bahse girebilirsin. Bu noktaları birleştirmek zor değil. Oh ve ayrıca, asemptomatik yayılma mutlak bir saçmalık ama şu anda hiçbirimiz için bu pek haber değil, değil mi?

Author

46 Comments

1. Manisa merkezden ben . Selamlar siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 09-02-2021 21:42:16

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 277

3. Slm web siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

4. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Elazığ merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız inanılmaz hayran edici, saolun 10-02-2021 01:30:59

6. Bu konu : ” Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 58

7. Bursa dan kimler var. Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim . Merhaba bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 45

8. Bu konu : ” Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , memo – 312

9. Bu konu : ” Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 267

10. Sivas merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki iyi, linkedinde paylaştım 10-02-2021 11:48:13

11. Erzincan merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-02-2021 00:24:55

12. Gaziantep dan kimler var. Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim . Mrb sayfan yeminle hayran edici, tebrikler , gaye – 359

13. Kilis dan kimler var. Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim . selamun aleyküm paylaşımın inan ki iyi, sağolun , memo – 65

14. Bu konu : ” Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden hayran edici, saolun , mehmet – 27

15. Van merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi cidden güzel, tebrikler 23-02-2021 07:15:07

16. Bu konu : ” Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler , gaye – 183

17. Bu konu : ” Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 229

18. selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, sağolun

19. Çorum dan kimler var. Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim . selam arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, saolun , Hasan – 352

20. Çankırı merkezden ben . Selamlar web siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-03-2021 01:34:59

21. Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

22. Niğde merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım 29-03-2021 06:50:56

23. selamun aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun

24. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

25. Bu konu : ” Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 397

26. Mardin merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2021 17:47:29

27. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

28. Kilis dan kimler var. Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim . Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 449

29. Mardin dan kimler var. Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim . selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 309

30. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , Gürbüz – 59

31. Bu konu : ” Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 203

32. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

33. Merhaba bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

34. Bilecik merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, teşekkürler 04-06-2021 02:13:42

35. Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

36. Tunceli merkezden ben mehmet. Slm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 16-06-2021 07:53:25

37. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 18-06-2021 13:47:48

38. Gürbüz Reply

Mrb bu web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler

39. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 26

40. Bu konu : ” Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden hayran bıraktı, sağolun , gaye – 76

41. Bu konu : ” Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden hayran edici, saolun , Gürbüz – 68

42. Hakkari dan kimler var. Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim . Merhabalar sayfan harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 94

43. Uşak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 11-07-2021 14:45:41

44. Trabzon dan kimler var. Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim . Merhaba herkese web sitesi vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 364

45. Bu konu : ” Tamam öyleyse ben bir RN’yim. Covid hakkında ne fark ettiğimi size söyleyeyim ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden iyi, tebrikler , – 125

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link