Kim oylanacak?

Hepimiz ne olduğunu biliyoruz. 2016 yılında. Hillary anketlerde% 94 kazandı. Şimdi bile okudum, biden 5 puanlık bir avantaja sahip.

Ama benim sorum kimin sorgulanacağı. Kimse bana anketle ilgili bir soru sorulmadı.

Buradaki herhangi birinden bu anket anketlerinden birine katılması istendi mi?

Buradaki komplo bakış açım, bu anketlerin tamamen uydurma olması ve aslında kimseye sorulmaması.

Author

66 Comments

1. Manisa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hayran edici, şukuladım 22-09-2020 03:04:23

2. Slm bu web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Gürbüz Reply

Slm sayfanız cidden çok güzel, twitter da paylaştım

4. Karaman merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-09-2020 03:19:23

5. Isparta merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 29-09-2020 03:35:01

6. Antalya merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:18:48

7. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim iyi, şukuladım

8. Sakarya merkezden ben . Mrb paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-10-2020 17:39:47

9. Bu konu : ” Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 223

10. Merhabalar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Trabzon merkezden ben emin. Slm bu web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 21-10-2020 18:09:28

12. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

13. Edirne dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 447

14. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok güzel, şukuladım 11-11-2020 05:47:49

15. Amasya dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . Selamlar web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım , emin – 475

16. Kayseri merkezden ben Hasan. Merhabalar web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 23-11-2020 21:46:57

17. Hatay merkezden ben Emine. Selam paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, saolun 03-12-2020 01:57:04

18. Zonguldak merkezden ben ali. Merhaba paylaşım cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:08:56

19. Çankırı dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . Selam herkese sayfanız gerçekten çok güzel, face de paylaştım , memo – 411

20. Merhaba herkese paylaşım valla mükemmel, face de paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . Slm siten vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 206

22. Bu konu : ” Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 197

23. Bartın dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . Selamlar sayfanız harbiden çok güzel, şukuladım , mehmet – 151

24. Artvin dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok iyi, saolun , mehmet – 121

25. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkat çekici, sağolun

26. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

27. İzmir dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . Merhabalar web siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım , memo – 326

28. Ardahan dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . selamun aleyküm siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 126

29. selam arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, teraziye tıkladım

30. Iğdır merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-01-2021 20:38:07

31. Mrb web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 186

33. Hatay dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . Selam herkese web siten harbiden çok güzel, saolun , emin – 431

34. Bu konu : ” Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 323

35. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

36. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . Slm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 233

37. Bu konu : ” Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 423

38. Bu konu : ” Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden dikkat çekici, şukuladım , ziya – 486

39. Bilecik dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . Selam paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 165

40. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten inan ki çok güzel, şukuladım

41. Bu konu : ” Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 391

42. Kırşehir merkezden ben emin. Merhaba sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 30-03-2021 12:26:05

43. Selamlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

44. Bu konu : ” Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 30

45. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

46. Bolu dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . Slm web siten inanki güzel, face de paylaştım , Emine – 307

47. Bu konu : ” Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım , emin – 137

48. Bitlis dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 105

49. Zonguldak dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . Selam herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 209

50. Gaziantep merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 07-05-2021 03:16:57

51. Afyon dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 206

52. selamun aleyküm sayfanız gerçekten iyi, teşekkürler

53. Samsun merkezden ben ahmet. Merhaba siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 21-05-2021 04:15:23

54. Aksaray dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 3

55. Bu konu : ” Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 195

56. Bartın merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 05-06-2021 14:55:57

57. Düzce dan kimler var. Tamam seçim anketleri hakkında ciddi bir soru. . selamun aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 143

58. Trabzon merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun 23-06-2021 03:52:21

59. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 23-06-2021 08:53:46

60. Niğde merkezden ben ziya. Selam herkese web siten inanki çok güzel, şukuladım 23-06-2021 20:30:08

61. Mardin merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok iyi, saolun 24-06-2021 06:24:05

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link