Tamam, sooooo …. Dün ne oldu?

Dürüstçe? Hiçbir şey hissetmedim veya herkesin bir tür gerçeklik değiştirme olayı olarak inşa ettiği “Büyük Bağlantı” nın bir sonucu olarak bu büyük dehşet verici değişimi gözlemlemedim. Elbette, Birleşik Krallık’taki COVID mutasyonu hakkında devam eden anlatı var, ancak bu birkaç gündür haber döngüsündeydi ve doğal bir devamı gibi geldi.

Ayrıca “Le Mayalar, Gregoryen Takvimi yüzünden sekiz yıl önce yanılıyorlardı, ancak Miladi Takvim’e geçişin ne yaptığını veya zamanın nasıl işlediğini bilmiyorum, bu yüzden bunun aslında Kıpti takvimi olduğunu söyleyelim.”

Kaçırdığım bir şey mi oldu?

“Tamam, sooooo …. Dün ne oldu?” üzerine 10 yorum

1. Bu konu : ” Tamam, sooooo …. Dün ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 100

2. Siirt merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımınız ciddiyim güzel, şukuladım 03-01-2021 06:12:53

3. Kars dan kimler var. Tamam, sooooo …. Dün ne oldu? . Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 221

4. Yalova dan kimler var. Tamam, sooooo …. Dün ne oldu? . merhaba arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 324

5. Muş merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten inanki güzel, facebookta paylaştım 22-01-2021 05:04:25

6. Bu konu : ” Tamam, sooooo …. Dün ne oldu? ” çok güzel. Selam web sitesi cidden çok iyi, saolun , gaye – 348

7. Ordu dan kimler var. Tamam, sooooo …. Dün ne oldu? . Mrb sayfa vallaha billaha güzel, şukuladım , emin – 263

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link