Kategoriler
Genel

Tamam, Yeni Dünya Düzeni’ni tam olarak nasıl azaltabiliriz?

Bunun bir komplo teorisi olmadığını biliyorum, dolayısıyla buraya ait olabilir veya olmayabilir de, ama bilmem gerek. Ben sadece arkanıza yaslanıp daha fazla izleyemem, bildiğimiz gibi, George Orwell’in romanından ya da daha kötüsünden bir şeye hazırlık için parçalanmaya devam ettiğini biliyoruz. En büyük korkum, önemli olduğumuz herhangi bir şey için çoktan gitmiş olduğumuzdur, ancak elbette bir şey yapabiliriz, değil mi? Dünya çapında oldukça büyük bir topluluk olarak özgürlüğümüzün tamamen ortadan kalkmasını önlemek için ne yapabiliriz? Çünkü dinlemek istemeyen insanlara bilgi paylaşımının şimdiye kadar zilch yaptığı açıktır. Ve “başka” herhangi bir eylemde bulunmamız, kitle iletişim araçları tarafından bizi terörist olarak etiketlememize yol açacaktır, ki bu maalesef hala insanların dinlediği bir şeydir. Şu anda hepimiz çaresizce kasaplanmak için bekleyen sığırlar gibi hissediyorum, ama hiçbirimizin bir araya gelmeyeceği bir grup insan için kölelerden başka bir şey olmadığımız bir dünyada yaşamayı reddediyorum. Daha da kötüsü, bu noktada sahnelerin arkasında karanlık bir bok olduğu açıktır, ancak hiç kimse buna gerçekten inanmak istemez, bu nedenle hepimiz ana akım medya ve aslında onu dinleyecek kadar cahil olanlar olarak sanılıyoruz. Şimdi bunların hepsi göğsümün dışında, fikirler mi?

“Tamam, Yeni Dünya Düzeni’ni tam olarak nasıl azaltabiliriz?” için 8 yanıt

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 22-07-2020 04:18:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir