Tamam, Yeni Dünya Düzeni’ni tam olarak nasıl azaltabiliriz?

Bunun bir komplo teorisi olmadığını biliyorum, dolayısıyla buraya ait olabilir veya olmayabilir de, ama bilmem gerek. Ben sadece arkanıza yaslanıp daha fazla izleyemem, bildiğimiz gibi, George Orwell’in romanından ya da daha kötüsünden bir şeye hazırlık için parçalanmaya devam ettiğini biliyoruz. En büyük korkum, önemli olduğumuz herhangi bir şey için çoktan gitmiş olduğumuzdur, ancak elbette bir şey yapabiliriz, değil mi? Dünya çapında oldukça büyük bir topluluk olarak özgürlüğümüzün tamamen ortadan kalkmasını önlemek için ne yapabiliriz? Çünkü dinlemek istemeyen insanlara bilgi paylaşımının şimdiye kadar zilch yaptığı açıktır. Ve “başka” herhangi bir eylemde bulunmamız, kitle iletişim araçları tarafından bizi terörist olarak etiketlememize yol açacaktır, ki bu maalesef hala insanların dinlediği bir şeydir. Şu anda hepimiz çaresizce kasaplanmak için bekleyen sığırlar gibi hissediyorum, ama hiçbirimizin bir araya gelmeyeceği bir grup insan için kölelerden başka bir şey olmadığımız bir dünyada yaşamayı reddediyorum. Daha da kötüsü, bu noktada sahnelerin arkasında karanlık bir bok olduğu açıktır, ancak hiç kimse buna gerçekten inanmak istemez, bu nedenle hepimiz ana akım medya ve aslında onu dinleyecek kadar cahil olanlar olarak sanılıyoruz. Şimdi bunların hepsi göğsümün dışında, fikirler mi?

“Tamam, Yeni Dünya Düzeni’ni tam olarak nasıl azaltabiliriz?” üzerine 27 yorum

1. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 22-07-2020 04:18:00

2. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, tebrikler 11-08-2020 13:09:33

3. Bartın merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 16-08-2020 09:12:37

4. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2020 09:59:13

5. Sakarya merkezden ben gaye. Selamlar siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 01-10-2020 20:59:07

6. Denizli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 02-10-2020 11:24:00

7. Bu konu : ” Tamam, Yeni Dünya Düzeni’ni tam olarak nasıl azaltabiliriz? ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 116

8. Bu konu : ” Tamam, Yeni Dünya Düzeni’ni tam olarak nasıl azaltabiliriz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 498

Yorum yapın