Buraya ilk kez yazışım Arkadaşım bana Tanazanya’nın covid ile nasıl başa çıktığı hakkında bir video gönderdi

Hikaye, rapor edilen ilk vakadan sonra, başkanın papaya suyunu teftiş için göndermesinden sonra böyle devam ediyor ve olumlu çıkıyor. Bunun üzerine bir basın toplantısı düzenledi ve Tanazanya’da hiçbir vatandaşın maske takmak için dezenfektan, sosyal mesafe vb. Takmaması gerektiğini duyurdu … DSÖ buna sinirlendi ve ona tam tersini yapması için baskı yapmaya başladılar. Ülkeyi Covid’i inkar ederek yönetti ve önde gelen ilaç firmaları aşıyı bulduklarında onları reddetti ve ülkesinin bu aşıları almayacağına dair bir açıklama yaptı, bazı liderler de onu destekledi ve daha sonra gizemli bir kalp krizinden öldü ve liderler destekledi. o da gizemli koşullar altında öldü. Bazı YouTuber’lar oradaki insanların hayatıyla ilgili vlog’lar çekiyorlar (ki bence bu iyiydi) YouTube, WHO’ya karşı olduğunu söyleyerek bunu kaldırdı. Şimdi Tanazanya’nın yeni bir lideri var ve vatandaşlar kitlesel aşılanıyor

Ben korona bir aldatmaca olduğunu söylemiyorum

Bunun buraya ait olduğunu sanıyordum, bu konudaki yorumunuz nedir?

26 Comments

1. Batman dan kimler var. Tanazanias covid yaklaşımı ve Liderlerinin ölümü . Selamlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 427

2. Bu konu : ” Tanazanias covid yaklaşımı ve Liderlerinin ölümü ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, saolun , ali – 439

3. Slm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok iyi, teşekkürler

5. Kayseri merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan cidden iyi, şukuladım 18-05-2021 13:13:33

6. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siteniz inanki iyi, face de paylaştım

7. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Tanazanias covid yaklaşımı ve Liderlerinin ölümü . Merhabalar web siten cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 488

9. Tunceli dan kimler var. Tanazanias covid yaklaşımı ve Liderlerinin ölümü . merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 210

10. Tekirdağ dan kimler var. Tanazanias covid yaklaşımı ve Liderlerinin ölümü . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 139

11. Slm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

12. selam arkadaşlar sayfa valla iyi, sosyal medyada paylaştım

13. Merhaba herkese siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

14. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

15. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Tanazanias covid yaklaşımı ve Liderlerinin ölümü . Selam paylaşımın inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 155

16. Uşak merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 21-06-2021 21:59:07

17. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok iyi, teşekkürler

18. Karaman dan kimler var. Tanazanias covid yaklaşımı ve Liderlerinin ölümü . Selamlar paylaşımınız yeminle güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 158

19. İzmir dan kimler var. Tanazanias covid yaklaşımı ve Liderlerinin ölümü . selam arkadaşlar paylaşımın valla güzel, saolun , ali – 197

20. Bu konu : ” Tanazanias covid yaklaşımı ve Liderlerinin ölümü ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, şukuladım , ahmet – 140

21. Bu konu : ” Tanazanias covid yaklaşımı ve Liderlerinin ölümü ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden çok iyi, tebrikler , Hasan – 251

22. Bu konu : ” Tanazanias covid yaklaşımı ve Liderlerinin ölümü ” çok güzel. Selam web sitesi inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 201

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link