Covid ile değil, kanserden lupusa kadar bir dizi başka hastalık ve rahatsızlık. Oz’dayız ve tam bir karantina içindeyiz ve bu da insanlar için orada olmayı zorlaştırıyor. Ya tüm covid fiyaskosu, başka bir şeyin neden olduğu türler arası bir açık veya bağışıklık sistemimizin arızalanması için bir örtbas etme/dikkat dağıtmaysa. Ve covid bunu fark etmemizi engelliyor.

…blah1310 tarafından gönderildi
[comments]

Author

25 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 11-08-2021 23:37:22

2. Kütahya merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-08-2021 23:47:46

3. İstanbul dan kimler var. Tanıdığım herkes hastalanıyor . Merhabalar siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , hatice – 457

4. Erzincan dan kimler var. Tanıdığım herkes hastalanıyor . Selamlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 2

5. Van dan kimler var. Tanıdığım herkes hastalanıyor . Merhaba paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 424

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tanıdığım herkes hastalanıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 370

7. Bu konu : ” Tanıdığım herkes hastalanıyor ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden çok iyi, saolun , hatice – 154

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tanıdığım herkes hastalanıyor ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 254

9. Malatya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 12-08-2021 00:22:54

10. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

11. Trabzon merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 12-08-2021 02:48:53

12. Bolu dan kimler var. Tanıdığım herkes hastalanıyor . Merhabalar web siteniz inanki dikkat çekici, saolun , ziya – 124

13. Bu konu : ” Tanıdığım herkes hastalanıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran edici, tebrikler , banu – 271

14. Artvin merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, sağolun 16-08-2021 07:49:47

15. Kayseri merkezden ben . Mrb sayfanız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2021 11:52:51

16. Bu konu : ” Tanıdığım herkes hastalanıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha güzel, şukuladım , Aylin – 339

17. Mrb siten harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

18. Selam paylaşımınız süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

19. Selam herkese paylaşımınız cidden güzel, linkedinde paylaştım

20. Mrb sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

21. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun

22. Bu konu : ” Tanıdığım herkes hastalanıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki güzel, saolun , ali – 180

Write A Comment