En normal ve en soğukkanlı arkadaşlar ve tanıdığım insanlar, aşılar, maskeler ve covid sohbete girdiğinde tamamen değişiyorlar. Gerçekten onlar konuşmuyormuş gibi geliyor. Sadece anlatının onlara söylediği şeyi söylüyorlarmış gibi konuşuyorlar. Tarif etmesi zor ama ilk elden tecrübe etmeniz gereken bir şey. Bana gerçekten ürkütücü bir his veriyor.

35 Comments

1. Slm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. Şırnak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 25-04-2021 19:26:25

3. Osmaniye dan kimler var. Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi . Merhaba paylaşımın vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 476

4. Isparta merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan inanki çok iyi, twitter da paylaştım 27-04-2021 22:42:42

5. Bu konu : ” Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 30

6. Ordu merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2021 23:01:42

7. Muş merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 01-05-2021 09:01:45

8. Bu konu : ” Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 127

9. Bu konu : ” Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 198

10. Zonguldak merkezden ben mehmet. Mrb sayfa inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 06-05-2021 22:11:28

11. Bu konu : ” Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 341

12. Bu konu : ” Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 234

13. Nevşehir dan kimler var. Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi . selamun aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 260

14. Tekirdağ dan kimler var. Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi . Mrb bu web sitesi cidden hayran edici, sağolun , ziya – 74

15. Ankara dan kimler var. Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi . Merhaba web siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 195

16. Bu konu : ” Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , emin – 342

17. Mersin merkezden ben ali. Merhaba sayfanız inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 28-05-2021 12:40:26

18. Bu konu : ” Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 363

19. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

20. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

21. Bu konu : ” Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha mükemmel, tebrikler , mehmet – 143

22. İzmir dan kimler var. Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi . Selam paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 404

23. Çanakkale merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-06-2021 21:11:42

24. Bu konu : ” Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 444

25. Bilecik dan kimler var. Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi . Mrb web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun , gaye – 461

26. Bayburt merkezden ben doruk. Slm web siteniz valla iyi, sağolun 03-07-2021 19:56:59

27. Ankara dan kimler var. Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 24

28. Bu konu : ” Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 360

29. selamun aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

30. Kayseri merkezden ben ali. Selam paylaşımınız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 25-07-2021 11:39:07

31. Kayseri dan kimler var. Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi . Merhaba sayfan valla hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 212

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link