En normal ve en soğukkanlı arkadaşlar ve tanıdığım insanlar, aşılar, maskeler ve covid sohbete girdiğinde tamamen değişiyorlar. Gerçekten onlar konuşmuyormuş gibi geliyor. Sadece anlatının onlara söylediği şeyi söylüyorlarmış gibi konuşuyorlar. Tarif etmesi zor ama ilk elden tecrübe etmeniz gereken bir şey. Bana gerçekten ürkütücü bir his veriyor.

14 Comments

1. Şırnak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 25-04-2021 19:26:25

2. Osmaniye dan kimler var. Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi . Merhaba paylaşımın vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 476

3. Isparta merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan inanki çok iyi, twitter da paylaştım 27-04-2021 22:42:42

4. Bu konu : ” Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 30

5. Ordu merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2021 23:01:42

6. Muş merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 01-05-2021 09:01:45

7. Bu konu : ” Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 127

8. Bu konu : ” Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 198

9. Zonguldak merkezden ben mehmet. Mrb sayfa inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 06-05-2021 22:11:28

10. Bu konu : ” Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 341

11. Bu konu : ” Tanıdığım insanlar COVID hakkında konuştuklarında, NPC moduna giriyorlarmış gibi geliyor. Başkası deneyimledi mi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 234

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link