Tanıtılan reklamlar

Eminim hepiniz Reddit’in gösterdiği ve son zamanlarda politik olan tanıtılan reklamları fark etmişsinizdir. Olumsuz oylar veriyorum ve belirli bir eski ürkütücü koklayan insanları defalarca engelliyorum ahbap. Kullanıcıyı birden çok kez engelledim. Neden beslememe yüklenmeye devam ettiğini merak ediyorum. Fikrini beğenmem için beni zorlamayacaksın. Olmaz.

“Tanıtılan reklamlar” üzerine 31 yorum

1. Erzincan dan kimler var. Tanıtılan reklamlar . Selam herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 72

2. Bu konu : ” Tanıtılan reklamlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, face de paylaştım , Hasan – 451

3. Bu konu : ” Tanıtılan reklamlar ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 442

4. Bu konu : ” Tanıtılan reklamlar ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 29

5. İstanbul merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 10-11-2020 05:03:37

6. Eskişehir dan kimler var. Tanıtılan reklamlar . Merhaba herkese sayfanız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 31

7. Bu konu : ” Tanıtılan reklamlar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, saolun , Hasan – 480

8. Bu konu : ” Tanıtılan reklamlar ” çok güzel. Slm sayfan inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 492

9. Bu konu : ” Tanıtılan reklamlar ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 452

10. Ordu dan kimler var. Tanıtılan reklamlar . Selam web siteniz inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , emin – 355

11. Isparta dan kimler var. Tanıtılan reklamlar . Mrb web siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 294

12. Kahramanmaraş dan kimler var. Tanıtılan reklamlar . Selam paylaşımın cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 419

13. Malatya merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 23-11-2020 23:02:09

14. Ankara merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 30-11-2020 18:38:13

15. Düzce dan kimler var. Tanıtılan reklamlar . Slm web siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 315

16. Bu konu : ” Tanıtılan reklamlar ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 15

17. Denizli dan kimler var. Tanıtılan reklamlar . Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 408

18. Sinop dan kimler var. Tanıtılan reklamlar . Merhaba herkese web siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 331

19. Bu konu : ” Tanıtılan reklamlar ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle hoşuma gitti, sağolun , ali – 189

20. Kahramanmaraş merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-01-2021 17:49:02

21. Yalova dan kimler var. Tanıtılan reklamlar . Selam bu web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 257

22. Kocaeli dan kimler var. Tanıtılan reklamlar . Selam herkese web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 65

23. Samsun merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa cidden hayran edici, sağolun 15-01-2021 14:52:16

24. Gümüşhane dan kimler var. Tanıtılan reklamlar . Selamın aleyküm siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 441

25. Antalya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, sağolun 28-01-2021 04:14:18

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link