Tanrı aşkına, KENDİ ARAŞTIRMA İNSANLARINIZI yapın.

Son zamanlarda burada bir sürü yanlış bilgi içeren tonlarca artı oyla yayınlanan her tür boku görüyorum.

İnsanların her konuda hemfikir olmayacağını ve uzmanların bile her konuda bir anlaşmaya varamayacağını biliyorum. Ancak bazı şeylerin yanlış olduğu kolayca kanıtlanabilir ve bu kadar çok oy aldığımda beni avuç içi ile karşı karşıya bırakır.

Gerçekten de, insanlar bir boka battıklarında ve yapmaya çalıştıkları noktaya dair hiçbir arka plan araştırması yapmadıklarında, burada itilen bir anlatının olduğunu gösteriyor.

Daha bugün güneş ve üçüncü göz üzerine bir yazı okudum ve OP kelimenin tam anlamıyla “Eski Mısır’da güneş gözlüğü takmıyorlardı” dedi.

Um..what?

Güneş gözlükleri, tıpkı gerçek gözlüklerdeki gibi, Çin 12. yüzyıla kadar ortaya çıkmadı ve birincil olarak “kör adaleti” göstermek için yargıçların duygularını gizlemek için kullanıldı.

Güneşi gözünüzden uzak tutmak için geliştirilen güneş gözlükleri 1700’lerin sonlarına kadar ortaya çıkmadı.

Evet … Tarih öncesi zamanlarda “göz yarıkları” olduğunu biliyorum, ancak bunlar cam veya filtreleme öğesi içermiyor ve sadece arktik bölgelerde kar körlüğünü önlemek için bulundu.

Kral Tut’un tahtında bir çift Ray Bans ile sakinleştiği fikrini nasıl yazabilirsin bilmiyorum.

“Tanrı aşkına, KENDİ ARAŞTIRMA İNSANLARINIZI yapın.” üzerine 23 yorum

1. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 16-08-2020 06:27:50

2. Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-08-2020 20:06:06

3. Artvin merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 21-08-2020 19:52:09

4. Edirne merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım 26-08-2020 18:52:23

5. Aydın merkezden ben doruk. Merhabalar web siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler 05-09-2020 20:31:08

6. Konya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 28-09-2020 22:48:22

7. İstanbul merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:10:24

8. Denizli merkezden ben ziya. Mrb siten valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:21:58

9. Bu konu : ” Tanrı aşkına, KENDİ ARAŞTIRMA İNSANLARINIZI yapın. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 137

Yorum yapın